Witajcie kochane. Dzisiejszego posta tworzyłyśmy z intencją podania inspiracji dla mam Panny Młodej i Pana Młodego, będą to Wasi wyjątkowi goście weselni. Warto uważnie wybrać stylizację, dobrać dodatki i kolorystykę. Kreacje tych wspaniałych kobiet powinny być nacechowane wyjątkową klasą i elegancją. Dobierzmy suknie, które podkreślają atuty i chowają mankamenty sylwetki. Pamiętaj, że najważniejsze jest jednak to, by to osoba, która założy daną kreację czuła się wspaniale.

Pokażemy zarówno piękne suknie, które odkrywają łydki, więc jeśli atutem Waszych mam są nogi, postarajcie się doradzić mamom  by je podkreśliły. Nie mogłyśmy również nie pokazać Wam długich sukni, absolutnie powalających, w których Wasze mamy na pewno zachwycą wszystkich gości, a same będą czuły się pięknie. Kolorystyka jest dość różna, jednak skupiamy się tutaj na kolorze szarym, srebrnym, czerwonym, granatowym i delikatnym różu. Te kolory dodadzą zarówno kobiecości jak i elegancji. Co ważne, w trakcie przygotowywania dla Was inspiracji stwierdziłyśmy, że ten post może być źródłem pomysłów dla wszystkich kobiet w średnim wieku, które chcą podkreślić swoj urodę i dojrzałość. Zapraszamy Was serdecznie <3

Suknie, odkrywające nogi. To wybór dla tych Pań, które cieszą się zgrabnymi nogami i chętnie je wyeksponują w nienachalny sposób. Mogą delikatnie sięgać przed kolano lub za.

3
5
4
6
7
17
1b
9
10
19
24
29
21
25
31

Długie suknie, pięknie wyglądają z delikatną narzutką, mogą odkrywać ramiona, lub bardziej skupiać się na wyeksponowaniu dekoltu. Ważne by postawić na podkreślenie mocnych stron naszej sylwetki.

11
12
13
15
18
20
23
27
26
28

 

 

Makijaż dla kobiet w dojrzałym wieku, często jest dla nich problematyczny. Dlatego postanowiłyśmy pokazać inspiracje, które są różnorodne ponieważ można skupić się zarówno na podkreśleniu oczu jak i ust. W tym miejscu ważna rada:  kobiety w średnim, dojrzałym wieku raczej powinny unikać bardzo błyszczących cieni na powiekach i matowego podkładu. Takie połączenie może postarzać. Proponujemy nawilżający lekki podkład i matowe lub satynowe cienie.

33
34
35
36
37
38
39
40

Czas na fryzurę… Na początek rada: bez tapiru!. Takie fryzury wyglądają nienaturalnie i również dodają lat. Zobacz co  przygotowałam.

41
42
43
44
45
<> on February 7, 2011 in Beverly Hills, California.

Jeśli chodzi o paznokcie to poruszyłyśmy już ten temat tutaj, ale pokażemy Wam dziś propozycje na manicure w kolorze czerwieni i różnych jej wariacji, szarym, granatowym, a także delikatny klasyczny french. Propozycje te będą całkowicie gładkie, ewentualnie z naprawdę delikatnym zdobieniem na jednym paznokciu. Chcemy tutaj zachować wyjątkowy minimalizm.

48
56
49
53
52
51
55
56
57
61
62
60

Mamy nadzieję, że ten post nada kierunek wszystkim kobietom w średnim wieku niezależnie czy są to mamy Państwa Młodych, czy goście. 

Całujemy Ola i Ania.

theknot bhldn shop.nordstrom flattering50 dailymail zestnow  fashionsupdate  laurenbridal davidsbridal moncheribridals jjshouse aliexpress.com dressforthewedding  ww9.httfashions amazon dressforthewedding dhgate joyceyoungcollections brides omnibusfashions jjshouse dressforthewedding amazon bridalore  latterdaybride m.dhgate beautyeditor.ca feedinspiration faceshairstylist imabeautygeek ellehairstyles stylebistro trendfashion2013 modernwifelife szupertanacsok.blog.hu  pinterest lifeandtrend pinterest favehairstyles  hairstylehub thebeautyaisle hubz.info instagram instagram amazon mir-krasotyi moncheribridals hercampus linearcanvas vk.com weheartit vk.com instagram

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *