POMYSŁ NA ĆWICZENIE, które pozwoli Ci okiełznaś stres przed ślubem.

Bardzo często spotykamy się z takimi pytaniami: “Dziewczyny mam miesiąc do ślubu, a już zaczynam się stresować. Macie jakieś sposoby na stres?”

No pewnie, że mamy!

To co możesz zrobić najlepszego, to zadać sobie pytanie:

 

1. OK, ALE CZYM TAK NAPRAWDĘ SIĘ STRESUJĘ? Pogodą? Tym czy podwykonawcy wszystko zrozumieli i wywiążą się ze swoich zadań? Moim wyglądem? Tym czy Goście bedą się dobrze bawić? Czy nie potknę się w drodze do ołtarza?

Co KONKRETNIE, wywoluje w tobie to uczucie stresu i lęku?

Ważne jest to, żebyś to napisała na kartce.
Nie chcę, żebyś w głowie pomyślała: WSZYSTKIM SIĘ STRESUJĘ tylko, żebyś napisała konkretnie.
Jeśli chcesz, będziemy zaszczycone jeśli napiszesz, to w komentarzu, może razem przegonimy te chochliki:)

 

 

2. Następnie, obok napisz co możesz zrobić, żeby zapobieć ewentualnej sytacji, jak się możesz do niej przygotować? Parasole? Scenariusz dla każdego podwykonawcy? A może potrzebujesz spojrzeć na pewne kwestie z odpowiedniej perspektywy?

 

 

3. My mamy kilka SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW NA STRES może i Tobie się przydadzą.

*trening – nam pozwala przede wszystkim ochłonąć, kiedy trenujemy myślimy tylko o tym, żeby przeżyć, żadne stresy nam nie w głowie 🙂 to pomaga się oczyścić.

* rozmowa z mądrą osobą, która ma perspektywę, dystans. To może być Rodzic, babcia, przyjaciel, może mentor, nauczyciel. Ktoś, kto pozwoli ci złapać dystans i przypomni Ci, że ten dzień to radość, twój wolny wybór, świeto waszej miłości, a jednocześnie, że to jednak tylko przyjęcie.

 

* wdzięczność. Kiedy czujemy, że zaczyna nam trochę odbijać przypominamy sobie, za co jesteśmy wdzięczne, co przeszłyśmy w życiu, jakie mmamy szczęście i jakoś po prostu, no aż głupio się stresować:)
 

A ty masz jakieś swoje sposoby naa stres?

 

Więcej o stresie możesz przyczytać w naszch EBOOKACH w pakietach PREMIUM i VIP, ponieważ dołączyłyśmy tam cały DRUGI EBOOK na temat stresu przedślubnego. Zatem wejdź teraz do SKLEPU GOTOWYCH NA ŚLUB i wybierz coś dla siebie.

Odtwórz wideo
Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *