Jak wybrać pierwszy taniec? Przygotowywać się do niego, czy raczej postawić na spontaniczność? A jeśli się przygotowywać to jak wybrać szkołę, nauczyciela dla siebie? O tym w dzisiejszym, szóstym już odcinku ” SOBOTNI POMYSŁ NA…”. Mamy nadzieję, że skorzystasz! 

 

A już jutro kolejny COTYGODNIOWY RAPORT GOTOWYCH NA ŚLUB! Jeśli nie masz czas, możliwości  śledzić nas na co dzień na naszych kanałach social media, to ten raport jest dla Ciebie! Przypominamy w nim najważniejsze informacje, filmy, wpisy minionego tygodnia, wszystko w jednym miejscu!

 

 

Jak wiesz w miniony czwartek miała miejsce kolejna transmisja na żywo, miałyśmy małą (dużą) wpadkę, ale mamy nadzieję, że wartość merytoryczna wynagrodzi Ci te 8 pierwszych minut kiedy walczymy z ustawieniem sprzętu. Tylko do dzisiaj do godziny 23:59 możesz otrzymać od nas super bonusy. Masz szansę otrzymania transkrypcji z tego live’a, wykazu dokumentów niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego oraz checklisty, która zawiera wszystkie zadania do wykonania przy przy organizacji ślubu i przyjęcia weselnego.

Jeśli chcesz otrzymać te treści, to napisz proszę w komentarzu: tak, chcę materiały lub mam problem z…. lub wyzwaniem w procesie organizacji ślubu i przyjęcia weselnego jest dla mnie….lub czego nowego się z tej transmisji dowiedziałaś? Po napisaniu komentarza otrzymasz wszystko co wymieniłyśmy powyżej.  

Ważna uwaga poniżej link do transmisji i komentarz prosimy umieść właśnie pod filmem na facebooku.

 

42721228_297246047767598_3001786100969635840_n

 

KLIKNIJ I ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO

 

 

Daj znać co sądzisz o dzisiejszym odcinku <3 

 

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *