Kochane nadszedł czas, abyśmy zajęły się biżuterią ślubną. Tak więc otwieramy kolejną serię postów. Na pierwszy ogień naprawdę trudny temat, czyli naszyjniki. Możliwości jest  tak wiele, że z łatwością możemy zgubić się w gąszczu propozycji, inspiracji. A gdy się zgubimy…. efekt może być odwrotny do zamierzonego. A wszystkie Panny Młode pragną wygląć olśniewająco!

OLA: Generalnie warto kierować się taką prostą zasadą, która mówi o tym że wybierając prostą, gładką lub minimalnie zdobioną suknię ślubną może zaszaleć z biżuterią. Możemy wtedy pozwolić sobie na naszyjnik z bardzo widoczną zawieszką, na kilka naszyjników lub jeden bardzo pokaźny. Natomiast jeśli Wasza suknia jest bogato zdobiona wybierzcie coś subtelnego- to słowo klucz! Na samym początku pokażę Wam zdjęcie, taki mini poradnik który pozwoli Wam wybrać odpowiedni rodzaj naszyjnika do dekoltu Waszej sukni ślubnej. To również bardzo ważne.

47a1cfdf5d7b357ef6f4cc58150ad713

Na początek naszyjniki, które mogą mieć delikatne zawieszki lub o wyjątkowym kształcie. Bardzo modne są także te bardzo długie, dekolt zostaje w ten sposób bardzo ładnie podkreślony i wyeksponowany. Zawieszka może być w kolorze na przykład motywu przewodniego, będzie to dodatkowym spoiwem łączącym wygląd Panny Młodej z wystrojejm, aranżacją wesela. Oczywiście kolor biżuerii zależy od Waszych upodobań, i tego w czym dobrze wyglądacie i się czujecie. Poniżej moje propozycje, co Wy na to?

3
5
4
8
22

 

6
15jpg
19
12
24
25
53
54

W przypadku, gdy nasza suknia ślubna jest bardzo skromna w swych zdobieniach możemy zaszaleć i dać się odrobinę ponieść.  Poniżej pokazuję Wam propozycje, które są absolutnie piękne i nie do przeoczenia, ale wśród nich znajdziecie także okiełznane szaleństwo. Świetnie sprawdzą się chokery, a także dość krótkie naszyjniki. Mogą być zdobione perłami, kryształami, kamieniami.

1
11]jpg
2
14
16jpg
21
17
23

Perły. Nie tylko dla stylizacji vintage. Możesz zdecydować sie na sznur pereł, na naszyjnik jedynie z kilkoma perłami lub iść na całość i… postawić na kolię z pereł.

9
13
20
480
49
55
47
500

Bardzo podoba mi się połączenie kilku, ale DELIKATNYCH  łańcuszków różnej długości.  Te, które Wam pokazuję nie są nachalne, wręcz przeciwnie w wzrok przykuwają jedynie delikatne zawieszki. Dodają także pewnego luzu i nonszalancji… do głowy przychodzi mi stylizacja boho…

18
45
44
46
51

Pomysł, który juz dawno temu skradł moje serce.  Ubóstwiam wręcz gdy suknie ślubne mają wyeksponowane plecy, a dodatkowo ozdobione naszyjnikiem. Wygląda to bardzo sexy… Jak widać poniżej wariacji na ich temat wiele, wszystkie są cudowne, naprawdę. Dlatego wybierzcie według siebie, pamiętając o zasadzie o której napisałam na początku.

42
39
40
26
38
34
31
29
28
36
33
37
52

Świetny, zawadiacki choker. Może być delikatny ledwo zauważalny, a może wyjść na pierwszy plan. Bosko wygląda zarówno przy upiętych włosach jak również rozpuszczonych. Chokery są dostępne we wszystkich możliwych stylach, wariacjach więc może być on kwintesencją elegancji jak również wizytówką stylu boho.

56
58
60
57
59
61
62
63
64

Na koniec naszyjniki, które opadają na ramiona i plecy. To inspiracja, która może Ci bardzo pomóc albo wyglądać… tak sobie. Bądź tutaj uważna szczególnie. Wybierz opcję, która jest w Twoim stylu, będzie Ci pasować ale pamiętaj postarać się, by dodatek jakim jest naszyjnik nie przyćmił wszystkiego innego. Są propozycje oczywiście subtelne, delikatne i te są jak najbardziej bezpieczne. Ale jeśli zastanawiasz się nad czymś okazalszym naprawdę sprawdź czy wszystko się komponuje, a nie konkuruje ze sobą.

 

70
71
72jpg

Jak Wam się podobają tepropozycje? 🙂 Mam nadzieję, że skorzystacie. To nie koniec naszej przygody z biżuterią…. za tydzień będzie coś extra. Bądźcie na bieżąco i śledźcie nasz facebook  i instagram.

Do następnego Ola :*

 

jewelrybytali etsy  knotsvilla   facebook etsy bellethemagazine  intimateweddings modwedding  shopafina  marketplace.asos  mybodiart  velvetboxjewelry instagram  polyvore  bodykandycouture  us.asos etsy weddingsparkles i.pinimg  shop.nordstrom stargazejewelry jaebee scoop.it  aliexpress www.wantthatwedding.co.uk weddingchicks bellejouxbridal tstudiojewelry nygetswed  lovemydress.net somethingturquoise.com happywedd etsy jewelrybytali etsy artfire glamourandglow etsy etsy clairesbridal weddingfashioning bellejouxbridal shop.nordstrom weddingsparkles etsy etsy amyobridal

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

One thought on “Ślubna biżuteria część 1 !”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *