Shades of purple

To pomysł, który skradł moje serce od pierwszego wejrzenia, choć jestem raczej minimalistką, bardzo kochającą biel, a jeszcze bardziej czerń .

Mowa tutaj o odcieniach… fioletu.  Ten koncept daje mnóstwo możliwości. W zależności od nasycenia możemy uzyskać różne weselne klimaty. Od chłodnego, przez delikatny, dziewczęcy wręcz romantyczny, aż po super energetyczną mieszankę, o której kiedyś bym nie pomyślała, że tak mnie oczaruje.

To co w tej całej zabawie fioletem jest najfajniejsze, to to, że jest bezpieczna i w zasadzie trudno w niej o błąd.  Nie będziecie też mieć problemu z dekoracjami w tym kolorze. Możecie użyć owoców (śliwki, ciemne winogrono), kwiaty takie jak orchidea, bez czy lawenda.

Ten kolor sprawdzi się w każdym ślubnym stylu. Świetnie wygląda w stylu rustykalnym ale i glamour. Robi wrażenie zarówno kiedy używamy jednego jego odcienia, jak i wtedy kiedy dajemy ponieść się wyobraźni i miksujemy kilka jego wariantów. Możemy zaadaptować go w stylizacji Panny Młodej poprzez akcenty w makijażu, bukiecie, na paznokciach czy w ozdobie na włosach lub pójść na całość i wybrać ombre suknię ślubną z fioletem. Pan Młody może wybrać garnitur w kolorze ciemnego fioletu bądź zdecydować się jedynie na wybrane elementy stylizacji w tym kolorze, np. skarpetki, krawat, mucha.

Świetną bazą i tłem dla tego koloru przewodniego będzie biel, która pięknie podkreśli i wydobędzie tę niezwykłą barwę. Z fioletem świetnie wyglądać będzie również szarość.

Także miksujcie jak chcecie, pozostając jednak w palecie fioletu, śliwki. Bawcie się dobrze!

purple 3
purple1
purple5
purple7
purple
cakes1
cale 7
cake3
decorpurple
purpledecor2
purple decor
purple-wedding-ideas
purple-wedding-inspiration
purpledecor1
purpledecor
563993aa20076$!900x
a9a94d50ebb03c6dc03bc3c6fbab2cef
Plum-Purple-and-Grey-Elegant-Wedding-Color-Ideas-4
purple-wedding-reception-decorations
dresspurple
purpleman

źródła:
www.weddingforward.com, blog.snapknot.com,www.himisspuff.com, www.weddingelation.com, www.evokedc.com, www.theoverwhelmedbride.com, www.stylist.co.uk, everythingsparklywhite.tumblr.com, www.himisspuff.com, amylovesweetlove.blogspot.com, www.invitesweddings.com, www.huffingtonpost.com,www.deerpearlflowers.com,famousoutfits.com,www.minted.com, www.etsy.com, www.stylemepretty.com,www.etsy.com, weddmagz.com, www.himisspuff.com

 

 

Zostaw Komentarz