Super trik specjalnie dla Ciebie.

Jeśli masz kilka dni do ślubu, prezentów dla rodziców brak, lub masz pustkę w głowie i nie wiesz co wybrać do ukochanych rodziców, to skorzystaj ze świetnego sposobu, który ogromnie ułatwi Ci całą sprawę.

Zastanów się nad 3 – 4 słowami czy frazami opisującymi osobę, której chcesz podarować prezent. Na podstawie tych słów, wyrażeń wybierzesz prezent idealny.

Podamy Ci przykład.

Nasza mama to osoba, którą bardzo interesuje temat odżywiania i tego w jaki sposób może leczyć nasze ciało, kocha piękne przestrzenie, a także muzykę.

Dzięki temu prostemu trikowi wiemy, że bardzo mógłby ją ucieszyć na przykład prezent w postaci zestawu najlepszych książek z dziedziny odżywiania i jego wpływu na nasze życie. W jednej z nich znalazła by bilet na prelekcję dotyczącą tego zagadnienia. Jeśli nie udałoby nam się zrealizować tego prezentu prawdopodobnie podarowałybyśmy jej bon, który mogłaby zrealizować tylko i wyłącznie w sklepach dekoratorskich lub podarowałabym jej konkretną rzecz, gdybym miała pewność, że tego właśnie szuka dla siebie.

A gdyby i to okazało się trudne do zrealizowania z jakichś powodów wysłałybyśmy ją na koncert, największego idola na vipowskim miejscu.

Zastosuj ten trik i daj znać koniecznie co z tego wynikło<3

DARMOWY EBOOK O KTÓRYM MOWA W VIDEO : EBOOK

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *