Kochana! Kolejny odcinek z cyklu “SOBOTNI POMYSŁ NA…” tym razem mówimy o PIERWSZYM TAŃCU. Bardzo często Panny Młode mają dylemat, czy się przygotowywać czy działać spontanicznie? Jaki styl tańca wybrać? Czy tylko walc wiedeński wchodzi w grę? I na koniec jak wybrać trenera dla siebie?

O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku! Zapraszamy do oglądania!

 

1. PRZYGOTOWANIE VS SPONTANICZNOŚĆ

20190225_175056_0001

Jeśli trochę się już znamy to pewnie wiesz, że my stawiamy NA PRZYGOTOWANIE! Pierwszy taniec to szczególny moment, bacznie przyglądają się temu licznie zgromadzenie goście, będzie z tego pamiątka w postaci filmu:) Więc warto się przyłożyć. Ale, ale…. Wiesz też, że najbardziej nam zależy na tym, że wszystko to, co dzieje się w czasie ślubu i wesela było spójne z Tobą/Wami. Więc jeśli na co dzień jesteśmy osobami pełnymi spontaniczności i luzu i z planem kompletnie Wam nie po drodze, a żywioł leży w Waszej naturze, to wtedy jak najbardziej: dajcie się ponieść na parkiecie, tak jak lubicie.

2. WYBIERZ RODZAJ TAŃCA, SPÓJNY Z TOBĄ

20190225_175056_0002

W tańcu warto jest czuć się dobrze, swobodnie. I do tego będziemy Cię zachęcać. Nie każdy czuje się dobrze w seksownym tańcu, czy na przykład w walcu wiedeńskim. Wybierzcie coś, co jest spójne z Waszym temperamentem. Jesteście super radośni? Spróbuj Jive! Wasza miłość jest bardzo płomienna? Może tango? Seksowna i romantyczna? Rumba? Zorientuj się w stylach i wybierz coś, najbardziej naturalnego dla Was.

3. WYBÓR TRENERA

20190225_175056_0003

Referencje, możesz od nich zacząć. Popytaj wśród przyjaciół, rodziny, osób, które swój ślub i wesele mają za sobą i poproś o polecenie. Biorąc pod uwagę, że z trenem spędzicie kilka tygodni, być może nigdy wcześniej nie chodziliście na lekcje tańca, będzie to wiązało się z emocjami. Więc to szczególnie ważne, byście wybrali osobę, przy której nie będziecie czuli się spięci, czy skrępowani. To może być dla Was czas resetu, dobrej zabawy, a w dobrym towarzystwie na pewno uda Wam się to osiągnąć i zbudować genialny taniec.

To tyle na dziś. Jaki styl tańca wybraliście dla siebie? Daj znać koniecznie!

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *