Szukasz ciekawych, nieszablonowych, śmiałych rozwiązań i ślubnych inspiracji? Jeśli tak, to ten artykuł powinien przypaść Ci do gustu. Dziś pokażemy Ci propozycje na wykorzystanie owoców w dekoracjach ślubnych. To alternatywa lub dodatek dla kwiatów. Owoce dają ogrom możliwości, i dziś to właśnie chcemy Ci pokazać. Nie przedłużając zapraszamy do zapoznania się z inspiracjami, ale i treścią pełną wskazówek. Czekamy na informację zwrotną w komentarzu.

Poniżej wersja VIDEO:

Zaczniemy od zastosowania owoców do dekoracji stołów. Mogą one byś podstawowym, głównym elementem i dekoracja może opierać się tylko na owocach. Natomiast owoce mogą być dodatkowym akcentem dla dekoracji bazujących na kwiatach, co spowoduje, że dekoracje kwiatowe będą zdecydowanie bardziej śmiałe i oryginalne. Doskonałym zabiegiem jest rozcięcie owoców wpół, zwłaszcza tych, których środek jest ciekawy tak jak w przypadku granatu, pomarańczy, grejpfruta, czy cytryny. Oprócz wykorzystania owoców jako dodatku do kwiatów w wazonach, można jest po prostu położyć na stole, obrusie w zupełnie swobodny sposób. To co jest doskonałe w owocach to, fakt, że mają moc kolorów, więc możesz znaleźć idealnie taki owoc, który będzie spójny z Waszym motywem przewodnim ślubu i wesela, czy paletą kolorów. Przy okazji, owoc może być także Waszym motywem przewodnim, często dzieje się to w przypadku cytryny. Co jeszcze jest atutem owoców w dekoracjach ślubnych? Na przykład to, że tak naprawdę można je wykorzystać w każdym stylu, owoce nie są jedynie zarezerwowane do rustykalnych czy boho ślubów i wesel. Biorąc pod uwagę fakt, że owoce można po prostu pomalować na przykład na złoto, mogą one wypaść bardzo elegancko.

3
5
4
6

 

7
8

 

Jednym z fantastycznych sposób na wykorzystanie owoców w ślubnych dekoracjach, jest udekorowanie nimi talerzy! 

9
10
11

 

Owoce można również dodać do bukietu ślubnego. Mogą  być one naprawdę jedynie akcentem, jedną gałązką jeżyn, lub przeciwnie mogą wysunąć się na pierwszy plan, tak jak jabłka czy granaty na zdjęciu.

12
.jpg
14
24

 

Owoce oczywiście pięknie udekorują tort weselny, ale także mogą służyć do dekoracji i aranżacji przestrzeni, czy to w lokalu czy na zewnątrz. Można jak najbardziej wykorzystać bardziej rustykalne elementy jak na przykład skrzynie z jabłkami, ale nie tylko. Tutaj warto puścić hamulce, schematy i postarać się zaadaptować owoce do dekoracji niezależnie od stylu.

16
18
17
19

 

Owocowe winietki, coś absolutnie rewelacyjnego. Mogą być całkowicie naturalne, a mogą być właśnie pomalowane na złoto. Można zastosować pojedynczy owoc, lub postawić na mały koszyczek, miseczkę i skorzystać z różnych gatunków pokrojonych owoców.

23
21
22
20

 

Owoce są naprawdę bardzo wyjątkowym i nieoczywistym pomysłem. Ich zastosowanie jak widzisz jest bardzo szerokie. Jeśli spodobał Ci się artykuł to daj znać o tym w komenatrzu.

 

Pozdrawiamy Aleksandra i Anna Ułańskie

zankyou ruffledblog happywed stylemepretty stylemepretty weddingchicks bridalmusings fluttermag ruffledblog weddingwire rockmywedding brides mrstobe marthastewartweddings the-wedding.ru 100layercake thespruce weddingwire /i.pinimg weddingwire weddingchicks

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *