Cześć! Szukasz pomysłu, inspiracji na dekoracje weselne, które są niestandardowe? Zastanawiasz się jak wprowadzić coś zaskakującego do dekoracji weselnej? Dziś przedstawimy Ci jeden z pomysłów na unowocześnienie wyglądu stołów dla gości.

O czym mowa? Mowa o wykorzystaniu kolorowego szkła, kieliszków, czy szklanek. Dzięki temu możesz wprowadzić dodatkowy kolor lub ten, który wybraliście za przewodni, na stół. Użycie kolorowego szkła tak naprawdę jest doskonałym rozwiązaniem bez względu na styl w jakim organizujecie ślub i wesele, ponieważ kolorowe szkło jest uniwersalne.

Masz do wyboru oczywiście mnogość barw. Są kieliszki w bardzo wyraźnym kolorze, nasyconym i przykuwającym wzrok. Do wyboru masz także ledwo zabarwione kolorem, prawie transparentne z kroplą koloru. Pokażemy dziś także kieliszki złote, czy czarne. Natomiast nie tylko pod względem kolorów szkło jest różnorodne. Różni się fakturą, niektóre są gładkie, inne z wyżłobionym wzorem. Pełne blasku, czy matowe.

To, co? Chcesz zobaczyć kilka inspiracji? Zapraszamy!

Na samym początku pomysł na głęboki kolor szkła. Jak widzisz na zdjęciach poniżej, mocny kolor kielichów pięknie wygląda zarówno w otoczeniu pastelowych, jasnych barw, czy nawet bieli. W pastelowych dekoracjach weselnych dodaje energii, całość staje się bardziej charakterna i konkretna. Kolorowe szkło świetnie odnajduje się także w otoczeniu wielu innych barw, wtapiając się poniekąd w całą resztę. Świetne wygląda razem, z naturą, mchem, zielonymi roślinami, jak również z nieco bardziej eleganckim wyrazem.

kolorowe kieliszki, dekoracje ślubne
kolorowe kieliszki, dekoracje ślubne
kolorowe kieliszki, dekoracje ślubne

kolorowe kieliszki, dekoracje ślubne
kolorowe kieliszki, dekoracje ślubne
kolorowe kieliszki, dekoracje ślubne
kolorowe kieliszki, dekoracje ślubne

kolorowe szkło, dekoracje ślubne
dekoracje-ślubne
kolorowe szkło, dekoracje ślubne

Kolorowe szkło może być bardzo delikatne, muśnięte kolorem. Wówczas pięknie komponuje się w przypadku, gdy całość stylizacji ślubnej jest pastelowa, w każdym razie niezbyt przytłacza intensywnością kolorów.

kolorowe szkło, dekoracje ślubne,
kolorowe szkło, dekoracje ślubne,
kolorowe szkło, dekoracje ślubne,

Na sam koniec same konkrety. Złoto i czerń mogą występować w duecie, to oczywiste i perfekcyjne. Mogą te kolory występować również solo. Czarne dodatki na ślub i wesele, być może, a raczej na pewno nie są naturalnym wyborem Par Młodych. Natomiast potrafią nadać miejscu, stylizacji, dekoracjom kompletnie nowego oblicza. Złoto wprowadza powiew stylu glamour.

czarne kielisz, dekoracje ślubne.,
czarne kielisz, dekoracje ślubne.,
złote kielisz, dekoracje ślubne.,

Tak naprawdę możesz uzyskać zaskakujący, nowoczesny efekt tylko i wyłącznie dzięki zastosowaniu kolorowego szkła i świec (więcej o wykorzystaniu kolorowych świec przeczytasz TUTAJ) minimalizując przy okazji zastosowanie kwiatów.

Daj znać koniecznie jak podoba Ci się artykuł? Czy myślisz może o zastosowaniu kolorowego szkła?

Chcesz dowiedzieć się jak powstawała nasza sesja stylizowana? Jaki był plan działania, o czym rozmawiałyśmy z podwykonawcami, jak ich szukałyśmy?

Zapisz się na nasz NEWSLETTER i otrzymaj DARMOWY MATERIAŁ VIDEO.

colar-greenery-wedding-ślub-thisday.pl-piotr-hołowienko-fotograf-157

INSTAGRAM rusticweddingchic stylemepretty ruffledblog  stylemepretty heyweddinglady INSTAGRAM marthastewartweddings modwedding weddingomania deerpearlflowers modwedding

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *