Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Odmień swój wygląd z kwasem hialuronowym! Jak działa zabieg?

Czy wiesz, że wystarczy tylko jedna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej, abyś wyglądała i czuła się młodziej? Tak działa kwas hialuronowy! Podstawowa substancja wykorzystywana w wypełniaczach, w celu redukcji zmarszczek i poprawy kondycji skóry. Na jakich obszarach warto zastosować zabieg z kwasem hialuronowym? Jakich efektów się spodziewać? Ile będą się utrzymywały rezultaty? Przeczytaj!

Po co stosować kwas hialuronowy?

Odpowiedź jest prosta – aby wyglądać młodziej! Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego to prosty przepis na odjęcie sobie kilku lat. Jest to substancja, którą podaje się za pomocą iniekcji w celu wygładzenia zmarszczek, nadania objętości, poprawy nawilżenia i jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Zabieg ten (w rękach doświadczonego lekarza) w szybki sposób potrafi odmienić wygląd. Wystarczy jedna wizyta w gabinecie, aby zobaczyć efekty. Nadanie objętości będzie widoczne od razu, natomiast poprawa nawilżenia i kondycji skóry pojawi się po kilku dniach. Efekty zabiegu będą utrzymywały się kilka miesięcy.

Kwas hialuronowy na twarz

Możliwości zastosowania kwasu hialuronowego jest bardzo dużo. W zależności od wskazań lekarz może wykonać zabieg w górnej, środkowej lub dolnej części twarzy. Jest to zatem wypełniacz, który stosuje się w celu wygładzenia zmarszczek na czole, likwidacji tzw. lwiej zmarszczki lub kurzych łapek, fałd nosowo-wargowych i zmarszczek w okolicy ust oraz odmłodzenia dolnej powieki (zniwelowania cieni pod oczami). Kwas hialuronowy może być również wykorzystywany, aby wypełnić ubytki tkanek i nierówności w skroniach. W celu uwydatnienia i nadania młodzieńczej objętości policzkom, podkreślenia konturu żuchwy oraz wypełnienia ubytków i poprawy projekcji brody.

Kwas hialuronowy dla powiększenia ust

Wypełniacz ten zyskał swoją największą popularność, dzięki jednemu, znaczącemu wskazaniu – powiększaniu ust. Stosuje się go, gdy usta są wąskie, płaskie, przesuszone i wyglądają na ściągnięte. Po zabiegu kwas hialuronowy sprawia, że usta stają się bardziej pełne, wyraziste i wyglądają młodziej. Zostaje podkreślony ich kontur. Jeśli zależy ci na pięknym efekcie uwydatnienia naturalnego konturu, wybieraj sprawdzone wypełniacze, takie jak np. Teosyal. Efekt zabiegu będzie się utrzymywał kilka miesięcy, po czym wypełniacz się wchłonie. W tym czasie zdecydujesz czy chcesz powtórzyć zabieg, pogłębić jego efekt, bądź nie.

Kwas hialuronowy na szyję i dekolt

Pamiętaj, że młody i zadbany wygląd nie kończy się na twarzy. Wielu lekarzy proponuje swoim pacjentom również zabiegi z kwasem hialuronowym na szyję i dekolt, które to narażone na działanie promieni słonecznych, szybko wykazują objawy starzenia. Zadbana twarz i pełen zmarszczek dekolt nie idą z sobą w parze, dlatego planując swoją wizytę w gabinecie, zapytaj o możliwość przeprowadzenia zabiegu także na szyję lub dekolt. Podanie kwasu hialuronowego na te obszary sprawi, że skóra po zabiegu stanie się bardziej jędrna, nawilżona i elastyczna.

Źródło: https://www.teoxane.pl/

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]