Witajcie!

Mam na imię Anna. Mam 27 lat.

Z wykształcenia jestem pedagogiem od zadań specjalnych, czyli pedagogiem resocjalizacyjnym 🙂

Z pasji, z charakteru, wiedzy i kompetencji jestem organizatorem wydarzeń. Na swoim koncie mam ponad 400 zorganizowanych szkoleń, konferencji, warsztatów, pokazów sprzedażowych. Miałam przyjemność współpracować z przedstawicielami najróżniejszych branż od lekarzy i prawników, przez dietetyków, trenerów, specjalistów od social mediów, aż po przedsiębiorców. Podczas trwania tej pracy zwiększyłam kilkakrotnie ilość prowadzonych wydarzeń. Firma, w której pracowałam mogła poszczycić się bardzo wysokim procentem stałych Klientów.

Przez prawie 3 lata organizowałam konferencje i duże szkolenia i w tym samym czasie rozwijałam się bardzo w swojej największej życiowej pasji. ORGANIZACJI ŚLUBÓW I PRZYJĘĆ WESELNYCH.  Wiedziałam już jak zarządzać sobą w czasie, jak planować działania, tak by być efektywną i sprostać wymaganiom niekiedy bardzo wymagających Klientów. Uczyłam się współpracy i delegowania zadań moim współpracownikom. Skończyłam kursy z zarządzania budżetem, z asertywności. Potrafię ustalać priorytety. W zasadzie na tym punkcie mam totalnego bzika 🙂 Ustalam priorytety w życiu codziennym i zawodowym. Staram się  robić rzeczy ważne, ale niepilne. Nie dopuszczam do sytuacji kiedy muszę “gasić pożary” czy rozwiązywać inne bieżące problemy. Stosuję profilaktykę, tak by “pożary” po prostu nie występowały.
Codziennie się uczę. Po to, aby się rozwijać, aby być lepsza zarówno jako człowiek jak i profesjonalista.

Mój dzień wypełniają wyłącznie działania zgodne z moimi wartościami i celami życiowymi. Czytam minimum godzinę dziennie. Uprawiam sport 6 razy w tygodniu. Zdrowo jem i zdrowo gotuję, dla siebie i dla moich bliskich. Dbam o moją rodzinę i zawsze mam czas na rozmowę z Rodzicami i Babciami. Prowadzę wraz z Siostrą markę GOTOWE NA ŚLUB by Aleksandra i Anna Ułańskie, do której mamy ogromne serce i całą masę zaangażowania. Uwielbiam pisać artykuły, o których wiem, że są dla naszych odbiorców przydatne. Zdecydowanie KOCHAM ŻYCIE – świadomie.  Wierzę w siłę motywacji, pozytywnych przekonań, ciężkiej pracy i wdzięczności.

 

Witajcie.

Mam na imię Aleksandra i mam 27 lat.

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu, gdzie bardzo wiele nauczyłam się przede wszystkim o sobie. Swoich mocnych stronach i swoich rezerwach.

Najcenniejszą lekcją jaką wyniosłam z czasu studiów, było to, aby nigdy  nie przestawać się uczyć, być uważnym na drugiego człowieka i że tylko praca z sercem ma sens.

Napisałam w swoim życiu setki, jeśli nie tysiące artykułów dla różnych firm z różnych branż. Tak odkryłam, że pisanie, przelewanie myśli na papier, dzielenie się moją wiedzą w celu wspierania ludzi w podjęciu dobrych dla nich decyzji, to coś co przynosi mi mnóstwo radości.

Pisanie, to moja mocna strona, którą rozwijam każdego dnia m.in.  poprzez tworzenia treści na naszego bloga. Kiedy piszecie, że te artykuły nie dość, że naprawdę Was wspierają w organizacji ślubu i przyjęcia weselnego, to jeszcze uspokajają, moje serce się raduję.

To, że organizacja ślubów i przyjęć weselnych, wedding plannig stanie się moim sposobem na życie, zaskoczyło mnie. Najpierw zainteresowałam się tym zawodem organizując własny ślub i wesele. Później wraz z moim rozwojem osobistym, nabywaniem nowych kompetencji zrozumiałam, że ten zawód oparty jest na moich mocnych stronach, że to moje powołanie i misja. Zaczęłam wraz z Siostrą naprawdę mocno rozwijać się w tej dziedzinie.

Setki książek i wiele kursów za mną. Dziś doskonale zarządzam sobą w czasie, potrafię delegować zadania, rozwiązywać sytuacje konfliktowe. Mam umiejętności do opanowania stresu. Jestem asertywna i potrafię skutecznie komunikować się z innymi ludźmi. Mój kalendarz, to absolutnie mój największy przyjaciel. Działam według planu, który tworzę w oparciu o techniki moich mentorów i nauczycieli. Nie wyobrażam sobie życia bez książki, bez dbania o siebie i swoje zdrowie, bez planu działania, bez celu, bez podejmowanych prób, bez wyzwań, bez zawieszania sobie poprzeczki coraz wyżej i wyżej.

Zawód, który wybrałam obudził we mnie osobę, której nie znałam. Skuteczną, zorganizowana i kreatywną.