Witajcie!

Mam na imię Ania. Mam 26 lat.

Z wykształcenia jestem pedagogiem od zadań specjalnych, czyli pedagogiem resocjalizacyjnym 🙂

Z pasji, z charakteru, wiedzy i kompetencji jestem organizatorem wydarzeń. Mam to szczęście, że mogłam zacząć uczyć się zawodu chwilę po obronie pracy magisterskiej 🙂

Cel: spełniać marzenia! nie tylko własne, uczyć się i rozwijać każdego dnia, żyć świadomie celebrując każdą sekundę, świat przemierzyć wzdłuż i wszerz, NIGDY się nie poddać, niczego nie żałować i zawsze mieć uśmiech dla drugiego człowieka 🙂

Nie wyobrażam sobie życia bez planu dnia, muzyki, książek, zdrowego jedzenia, treningu po, którym nie jestem pewna jak się nazywam, porządku, wyznaczonego celu. Wierzę w siłę motywacji, pozytywnych przekonań, ciężkiej pracy i wdzięczności.

Jestem szczęściarą mając przy sobie ludzi, którzy kolorują mój świat.

Absolutnie wyjątkową osobą, z którą mam zaszczyt iść przez życie od 26 lat i prowadzić tę stronę, jest moja Ola. Jesteśmy siostrami. Bliźniaczkami. Tak, tak bliźniaczkami 🙂 Całe życie razem i ani mi się śni cokolwiek zmieniać, w końcu “co dwie głowy, to nie jedna”, prawda?:)  Jesteśmy tym rodzeństwem, które nie widzi poza sobą świata i kocha się na zabój. Pełne wsparcie, troska i motywowania się do kolejnego kroku naprzód.

Witam Was w miejscu, które powstawało bardzo długo, a zrodziło się z chęci spełniania marzeń i jest moją wielką nadzieją.

Znajdziesz tutaj wszystko co skradło mi serce, a jest związane ze ślubem i weselem. Z organizacją tego dnia.  Z celebracją i przeżywaniem najważniejszych chwil w życiu. Z wartością jaką są piękne okoliczności, miejsca, klimat. Z moim przekonaniem, że bez dobrego planu ani rusz. Z zabawą i dobrą muzyką.

Zagoszczą tu piękne pomysły na podziękowania dla gości. Niesamowite dekoracje, bukiety.  Klasyczne i piękne stylizacje Panien i Panów Młodych, ale także oryginalne i niestandardowe rozwiązania. Będziemy korzystać z propozycji zarówno topowych usługodawców jak i bawić się ideą DIY. Będziemy opracowywać weselny budżet, scenariusz, wybierać tematy i kolory przewodnie weselnego przyjęcia.

Jestem pewna, że jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą, to to miejsce będzie dla Ciebie. Mam nadzieję, że i dla mnie okaże się niezwykłą, pełną pasji podróżą: )

 

Witajcie. Jestem Ola mam 26 lat:)

Blog ten będę prowadziła wspólnie z moją siostrą Anią. Jesteśmy nierozłączne, zawsze razem, zawsze z dobrym słowem dla siebie. Właśnie Ania dała mi to karkołomne zadanie napisania o sobie w kilku słowach (zawsze ma dla mnie jakieś wyzwanie).

Kim jestem? Jestem pogodną osobą, która ogromnie ceni sobie poczucie humoru, dystans do siebie i która kocha się śmiać. Jestem silną, młodą kobietą, która wie, że może wszystko! Jestem miłośniczką książek. Kocham te o tematyce rozwojowej i o.. biznesie. Tak, sama jestem tym zdziwiona, że akurat strategia, marketing, sprzedaż, planowanie tak bardzo mnie interesują. Kocham pracę nad sobą, odnajdywanie w sobie nowych sfer i pracowanie nad nimi, szlifowanie charakteru. Mam kilku mentorów, których słucham nie tylko uszami ale i sercem, bo to po prostu dobrzy ludzie dzięki którym ja staję się lepsza. Dbam o siebie poprzez regularne aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Kocham zwierzęta, ich los nigdy nie był mi obojętny.

Co jeszcze? Chcę spełnić swoje marzenia, okazuje się, że marzenia nie spełniają się same. Staram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by moje życie było arcydziełem.

W trakcie planowania swojego ślubu i wesela odkryłam, że tworzenie jest czymś co kocham. Budziła się we mnie kreatywność, śmiałość w pomysłach o którą bym się nie podejrzewała.

Mam nadzieję, że namiastkę mnie i mojej osobowości będę mogła pokazać Wam właśnie tutaj. To miejsce powstało z pasji!