Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nici liftingujące na opadające powieki

Nici liftingujące to cudowny sposób na wyraźne odmłodzenie! I chociaż głównie kojarzą ci się z tzw. V liftingiem, do niwelowania efektów opadania tkanek np. w okolicy policzków, w obszarze pod dolną szczęką lub do redukcji poziomych i pionowych zmarszczek czoła to potrafią także dawać doskonałe efekty w okolicach oczu. Zaskoczona? Zobacz, jak działają nici liftingujące na opadające powieki – to sposób na piękną metamorfozę.

Jak działają nici liftingujące PDO?

Nici nie dość, że skutecznie podnoszą opadające z wiekiem tkanki, skutecznie niwelują zmarszczki to jeszcze służą do pobudzenia produkcji kolagenu, który znajduje się w naszej skórze. Po Zabiegu z nićmi staje się ona wygładzona, napięta i jędrna. To w wielkim skrócie efekty, które pojawiają się po zastosowaniu nici liftingujących. Ponadto sprawiają, że skóra staje się gładsza i rozświetlona. Obszary zastosowań nici są niezwykle szerokie – wykorzystuje się je zarówno na twarz, jak i na ciało. I co zasługuje na uwagę, odpowiednie nici potrafią kształtować i podnosić piersi oraz działać w tak niewielkich obszarach, jak okolice oczu – spektrum działań jest więc niezwykle szerokie.

Nici liftingujące na opadające powieki

Bolączką zarówno kobiet, jak i mężczyzn są opadające powieki. To one sprawiają, że nasze spojrzenie wydaje się smutne, a my wyglądamy na wiele starszych. Odpowiednio zastosowane nici liftingujące potrafią pięknie odmienić okolice oka. Stosuje się je np. w celu podniesienia opadających brwi, świetnie sprawdzają się na dolnej powiece (worki pod oczami), ale także wykorzystuje się je, gdy widzimy, iż powieka zwisa. Jak to jest możliwe? Nici liftingujące są w stanie unosić i podtrzymywać opadające powieki. W efekcie potrafią dawać znakomite rezultaty sprawiając, że oko staje się bardziej otwarte, a my przez to wyglądamy młodziej.

Co powinnaś wiedzieć o zabiegu nićmi liftingującymi?

Zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących na opadające powieki, ale także na inne wskazania, są całkowicie bezpieczne. Pacjent przed zabiegiem otrzymuje znieczulenie, więc tak naprawdę nic nie czuje, oprócz delikatnych ukłuć. Nici liftingujące PDO wprowadza się pod skórę za pomocą bardzo cienkiej igły, dlatego po zabiegu nie pozostają praktycznie żadne ślady.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.3]