Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Naturalne nici dentystyczne – ekologiczna alternatywa.

Szukasz efektywnego, ale i ekologicznego sposobu na higienę jamy ustnej? Naturalne nici dentystyczne to wyjątkowa możliwość zadbania o piękny uśmiech i środowisko wokół nas. Dlaczego? Zwykłe nici dentystyczne to najczęściej sztuczne włókna zanieczyszczające po wyrzuceniu środowisko naturalne. Może się wydawać to nieistotne, biorąc pod uwagę wielkość takiej nitki. Jednak teraz należy pomnożyć to razy jej zużycie w ciągu lat. Ponadto zanieczyszczenie środowiska tego rodzaju produktem to nie tylko ilościowy problem. Nić dentystyczna może zdecydowanie zaszkodzić mniejszym i większym zwierzętom, jeżeli trafi choćby przypadkiem poza wyznaczone do składowania odpadów tereny.

Oferowane w drogerii internetowej PomarańczowaSowa.pl naturalne nici dentystyczne, są wykonane w 100% z włókna kukurydzianego. Oznacza to tyle że po użyciu mogę być one wyrzucone do bioodpadów czy na przydomowe kompostowniki. Jej czas rozkładu to maksymalnie kilka tygodni, dzięki czemu w żaden sposób nie zagraża ona środowisku i jego mieszkańcom. W ten sposób nie musimy rezygnować z optymalnej higieny jamy ustnej na rzecz ochrony zdrowia Matki Ziemi.

Naturalne nici dentystyczne to także dbanie o siebie w naturalny sposób. Wykonanie nici z włókna kukurydzianego oraz użyte do jej powleczenia naturalne woski roślinne wraz z olejkami eterycznymi sprawiają, że w żaden sposób do organizmu nie wprowadzamy niebezpiecznych substancji, mogących wpływać na nasze zdrowie. Pamiętajmy, że błona śluzowa w ustach, jest miejscem niezwykle chłonnym i nawet najmniejsze ilości sztucznych środków, mogą znacząco ją podrażniać, jak i wnikać w głąb organizmu. Zawartość wyłącznie naturalnych składników w niciach deistycznych ze sklepu PomarańczowaSowa.pl daje poczucie bezpieczeństwa stosowania.

Co ważne naturalne nici dentystyczne to nie tylko wykonanie samego produktu z w pełni kompostowalnych składników. Tego typu ekologiczne kosmetyki i akcesoria to cała branża, która dba o to, by na żadnym etapie produkcji nie mieć negatywnego wpływu na planetę. Uprawy przeznaczanych do tworzenia produktów składników, są najczęściej w pełni ekologicznymi i organicznymi plantacjami, niewykorzystującymi sztucznych nawozów, jak i dbającymi o najwyższe standardy pracy dla miejscowej ludności. Same opakowania to albo produkty Zero lub Less Waste wykonywane z recyklingu w pełni kompostowalne lub nadające się do powtórnego użycia. Stąd naturalne nici dentystyczne to świetne uzupełnienie albo pierwszy krok do tego, aby postawić na ekologię swoim życiu, bez utraty jego jakości.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]