O tym, że ślub cywilny poza USC jest marzeniem wielu Par Młodych, wiemy. Dlatego dziś wychodząc na przeciw trudnościom dotyczącym wyboru takiego miejsca, przedstawimy Ci kilka miejsc z potencjałem.

W miejscach, które przedstawimy odbyły się już tego typu ceremonie, więc i Ty możesz się postarać.

Ślub cywilny poza USC może być udzielony zarówno w plenerze, czyli w ogrodzie, parku, ale także w zamkach, pałacach, kinie lub muzeum. Wiąże się to z dodatkową opłatą, ale czemu nie:)

Śluby odbywają się także w hotelach, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ w tym samym hotelu może odbyć się przyjęcie weselne oraz może być udostępniony dla gości w celu noclegu.

Zresztą zaraz pokażemy Ci kilka takich miejsc, idealnych do ślubu poza USC w Łodzi.

1. Pałac Poznańskiego Łódź. Tak, jest to możliwe, by właśnie tam odbył się ślub cywilny. Może odbyć się on we wnętrzach pałacu lub w jego ogrodach. Przeszukując internet w celu pokazania Ci w jaki sposób może to wyglądać i jak można to zorganizować, znalazłyśmy 2 artykuły. Pierwszy dotyczy właśnie ślubu cywilnego we wnętrzach pałacu. Znajdziesz go TUTAJ Ale chcąc oczywiście zaopiekować się Tobą kompleksowo, znalazłyśmy materiał pokazujący ślub cywilny w ogrodach pałacu. Znajdziesz go TUTAJ.

ślub w plenerze łódź, ślub w łodzi poza USC, śłub cywilny łódź, miejsce

Zdjęcie: Dziennik Łódzki

2. Kolejny pałac, w którym również może odbyć się ślub cywilny, to Pałac Biedermanna. Pałac powstał w latach 1910-1912. Ślub cywilny w takim miejscu może być wspaniałym przeżyciem, naprawdę dostojnym i odświętnym. W Pałacu odbywają się szkolenia, spotkania, konferencje i dużą wagę przywiązuje się do tego, aby charakter wydarzeń odpowiadał charakterowi miejsca.

ślub cywilny poza USC łódź, miejsca w łodzi na ślub cywilny

Zdjęcia: Pałac Biedermanna

3. Akademia Muzyczna w Łodzi  Kolejne bardzo ciekawe miejsce, w którym możliwe jest wzięcie ślubu cywilnego. Akademia powstała w 1945 roku, ma na swoim wiele sukcesów, regularnie odbywają się tam koncerty z artystami, absolwentami. Być może jesteś absolwentką akademii? Lub pasjonujesz się muzyką? Możesz wtedy rozważyć możliwość zorganizowania ślubu cywilnego w tak wyjątkowym miejscu.

4. Miejscem, w którym również odbył się ślub, to Muzeum Kinematografii, w tym miejscu, w jego wnętrzach możecie odbyć również sesję ślubną. Czasami warto naprawdę wyjść poza schematy, porwać się na swoje marzenia i zrobić coś szczególnego. Zafundować sobie i gościom, coś niezapomnianego. Wspomnienie, który utkwi Wam WSZYSTKIM na długo w pamięci. Ślub w miejscu takim jak to, może to zapewnić.

5. Kolejne miejsce na ślub poza USC w Łodzi, to Muzeum Fabryki. Wow co to jest za miejsce! Znalazłyśmy piękny reportaż właśnie ze ślubu w tym miejscu, możesz obejrzeć go TUTAJ Naszym zdaniem wygląda to absolutnie zjawiskowo, a jeśli przyjęcie weselne odbywa się w Hotelu Vienna Andels, to lepiej być nie może.

ślub cywilny poza USC łódź,

Zdjęcie: Muzeum Fabryki

6. Teraz przejdziemy do ślubów cywilnych w łódzkich hotelach. Tak jak wspominałyśmy wcześniej, to bardzo wygodna opcja. Na pierwszy ogień idzie już wcześniej wspomniany Andels. Może się tutaj odbyć zarówno ślub cywilny jak również późniejsze wesele. Klimat starej przędzalni jest wyczuwalny w salach balowych. Miejsce, godne rozważenia.

7. Kolejne miejsce (piękne i cudownie urządzone) to Hotel Yuca Hotel działa od 1990 roku, ma piękne otoczenie, przemiłą obsługę. A w dodatku, jak sami twierdzą, hotel położony jest w najczystszej dzielnicy Łodzi, co dla wielu może być znaczącym plusem. Koniecznie sprawdź YUCE.

8. Oczywiście Hotel Double Tree by Hilton również może okazać się dobrym wyborem, jeśli marzysz o ślubie cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego. To nowoczesny hotel,w którym możesz również zorganizować przyjęcie weselne, a także zapewnić gościom nocleg. Wszystko w jednym miejscu.

9. I teraz UWAGA!  Dziennik Łódzki zamieścił reportaż ze ślubu… cywilnego… w kinie Charlie . Uroczystość miała miejsce 5 lat temu. I nie była jedyną tego typu uroczystością w tym miejscu.

10. Kolejnym miejscem z ogromnym potencjałem, miejsce które nie jest pierwszym naturalnym wyborem Par Młodych jest… EC1 Reportaż ze ślubu, który się tam odbył znajdziesz TUTAJ

ślub poza USC łódź, ślub cywilny poza USC łódź, miejsca w łodzi na ślub cywilny,

Zdjęcie: A nuż nie róż

11. Marzy Ci się ślub w plenerze? Sprawdź obłędne miejsce DWÓR GIEMZÓW. Jak sami piszą na swojej stronie, odwiedziny w Dworze to podróż do przeszłości. W dworze znajduje się wiele antyków, które przenoszą nas do historii. Ogród jest również piękny i wspaniale nadaje się do ceremonii zaślubin właśnie w plenerze.

ślub plenerowy łódź, ślub cywilny w plenerze łódź.

Zdjęcie: DWÓR GIEMZÓW

12. Ostatnie wyjątkowe miejsce na ślub cywilny poza USC, w plenerze to Dom weselny. Zapraszamy Cię na ich stronę.

slub w plenerze łódź

Zdjęcie: Dom weselny

 

Daj znać jak podoba Ci się artykuł? Czy decydujesz się na ślub cywilny poza USC? Czekamy na komentarze!

 

Do następnego. Ola i Ania.

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *