Do podjęcia świadomej decyzji czy potrzebujesz koordynacji dnia ślubu i przyjęcia weselnego potrzebne Ci są argumenty. Po co Ci taka usługa? Czy to zbędny wydatek? Przecież wszystko zaplanowałaś i zorganizowałaś sama, co może się nie udać czy zaskoczyć Cię? Czy to nie fanaberia?

Zobaczmy, co pokażą argumenty 🙂

1. Usługa koordynacji dnia ślubu i wesela rozpoczyna się od stworzenia szczegółowego scenariusza dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Stworzenie takiego dokładnego planu działania, przebiegu ceremonii, przyjęcia i w ogóle całego tego dnia jest kluczowe! Nigdy nie rezygnuj z tego punktu, niezależnie czy pracujesz z Wedding Plannerem czy nie. Konsultant ślubny razem z Tobą tworzy scenariusz, podpowiada w jakiej kolejności najlepiej wykonać dane czynności, tak by wszystko działo się sprawnie, ale spokojnie i przyjemnie. Bez presji. Presja, to coś co nigdy nie dotknie Cię, jeśli podejmiesz współpracę z Wedding Plannerem.

2. Koordynacja dnia ślubu i wesela jak sama jej nazwa wskazuje polega na skoordynowaniu, kontrolowaniu i bieżącym reagowaniu. Konsultant ślubny spina zadania wszystkich podwykonawców w całość. Wie dokładnie co dzieje się w kuchni domu weselnego, wie, gdzie jest zespół muzyczny, czy są już w drodze, czy nie stało się coś niespodziewanego. Kontroluje, by posiłki były wydawane zgodnie z planem, ale jeśli nastąpi zwrot akcji potrafi tę sytuację opanować.

3. Konsultant Ślubny podczas koordynacji zadba o wszystko i o wszystkich. Twoi Goście poczują się zaopiekowani, ponieważ każdy problem jaki się u nich pojawi, każda prośba jaką będą mieli będzie mogła być skierowana właśnie do Konsultanta Ślubnego. Zapomnij więc o sytuacjach kiedy wujek przychodzi do Ciebie, żeby Dj zmienił muzykę. Albo o takiej kiedy ciocia przychodzi i mówi, że boli ją brzuch i potrzebuje jakiejś tabletki.Albo o takiej kiedy ktoś z kuchni mówi, że posiłek musi zostać opóźniony o 15 minut, ponieważ mięso jeszcze się nie upiekło. Albo o takiej kiedy dostaniesz informację, że Twój tort nie dojedzie, albo dojechał, ale jest w opłakanym stanie. Zapomnij o tych wszystkich sytuacjach i setkach podobnych, bo one nigdy Ci się nie przytrafią, jeśli zdecydujesz się na opiekę Wedding Plannera. Teraz może wydawać Ci się to błahe i możesz myśleć, że przecież tylko chwilę zajmie Ci poradzenie sobie z takimi sytuacjami, ale chciałabym, żebyś odpowiedziała sobie na pytanie: “Czy naprawdę w tym wyjątkowym dniu mojego życia, którego przygotowanie zajęło mi rok, pochłonęło mnóstwo czasu i pieniędzy, miało być spełnieniem moich snów, a ja miałabym być jego Królową, chcę odpowiadać na pytania, gasić pożary, zastanawiać się co z tortem, muzyką, posiłkami i całą resztą podobnych spraw? Czy chcę biegać od kuchni do Dj zahaczając o fotografa i przypominać im, by danie zaraz wyszło na salę, by kończyć przerwę, bo Goście chcą tańczyć, by zrobili zdjęcie jak kroimy tort razem z Mężem? Czy tego dnia chcę w ogóle się nad tym zastanawiać?”

4. Usługa koordynacji da Ci spokój i komfort tego dnia. Będziecie mogli skupić się wyłącznie na przeżywaniu, celebrowaniu, zapamiętywaniu tego dnia. Na zabawie, na rozmowie.

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące koordynacji dnia ślubu i przyjęcia lub jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy Cię do kontaktu: kontakt@gotowenaslub.pl