KONSULTANTKI ŚLUBNE, WEDDING PLANNERKI,ORGANIZATORKI WESEL, CZYLI KIM JESTŚMY?

 

SIOSTRY UŁAŃSKIE – czyli Aleksandra i Anna Ułańskie, mamy 27 lat i jesteśmy bliźniaczkami. Mamy ze sobą bardzo wiele wspólnego. Co takiego? Już mówimy!

CEL I PRIORYTET – NASZE ZDROWIE! Po prostu o siebie dbamy, stawiamy na trening, zdrowe odżywianie i regenerację. To codzienna rutyna, która pozwala nam być w formie fizycznej i psychicznej. Od prawie 5-ciu lat pielęgnujemy w sobie zdrowe nawyki, od tego czasu żyje nam się lepiej. Jesteśmy szczęśliwsze, skuteczniejsze, mamy lepszą koncentrację, więcej siły, żelazną dyscyplinę.

STAWIAMY NA CIĄGŁY ROZWÓJ – uważamy, że ciągły rozwój, podnoszenie swojej wiedzy, umiejętności z dziedziny, którą wybrałyśmy pozwoli nam realizować zawodowe cele i aspiracje. Chętnie się uczymy, bo wiemy, że postawa “wszystko już wiem” jest zgubna. Ciągły rozwój kompetencji dodaje nam wiary w siebie, podnosi pewność siebie i pozwala lepiej służyć ludziom.

WEDDING PLANNERKI – postanowiłyśmy podążyć za naszą pasją do organizacji, ale również oprzeć się na naszych talentach i mocnych stronach. To idealna kombinacja, która sprawia, że czujemy się spełnione, choć apetyt na więcej rośnie każdego dnia. Dopiero zaczynamy, pełne pokory i chęci do ciężkiej pracy i nauki weszłyśmy w ślubny świat.

FANKI SKUTECZNOŚCI I DOSKONAŁEGO ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE – czas przestał przeciekać nam przez palce, postawiłyśmy na dyscyplinę, planowanie i działanie, które jest efektywne.To wlaśnie dzięki temu mamy każdego dnia czas na rozwój osobisty, edukację, pracę, dbanie o relacje z bliskimi, sport i odpoczynek. W naszym życiu panuje ład. Odkąd wprowadziłyśmy techniki, metody skutecznego zarządzania sobą w czasie robimy dużo więcej, niż kiedykolwiek wcześniej, przy czym zachowujemy równowagę między pracą, a życiem prywatnym.

 

WIERZYMY W ASERTYWNOŚĆ – to sztuka komunikacji z innymi ludźmi, którą praktykujemy i którą staramy się doskonale opanować. Wierzymy, że dzięki asertywności, będziemy lepiej komunikować się z otoczeniem, będziemy lepiej rozumiane i będzimy lepiej rozumieć innych. Asertywność pozwala nam dbać o nasze granice, budować zdrowe relacje z innymi oparte na szacunku. Wiemy na jakie traktowanie możemy się zgodzić, a na jakie nie.

To nasz sposób, by wesprzeć Panny Młode, które samodzielnie organizują swój ślub i wesele.

 • Podajemy Ci na tacy inspiracje dotyczące, czy to stylizacji przyjęcia, czy Pary Młodej. W jednym miejscu masz przekrój różnych możliwości, dzięki czemu łatwiej podjąć Ci decyzje – oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać.
 • Mówimy o dobrych praktykach, które wprowadzone w organizację ślubu i wesela przyniosą doskonałe efekty. Jest szansa, że unikniesz wpadek, błędów, co da Ci poczucie bezcennego spokoju.
 • Wspieramy Cię w planowaniu dostarczając konkretną wiedzę, techniki i metody planowania oraz zarządzania sobą w czasie. Jesteś w stanie samodzielnie zorganizować ślub i przyjęcie zachowując równowagę w życiu. To jeden z naszych wyróżników.
 • Pomagamy w planowaniu budżetu weselnego i domowego, dzięki czemu problemy i wyzwania finansowe będą omijać Cię szerokim łukiem.
 • Tworzymy artykuły dotyczace podejmowania deycyzji, oszczędzając Ci tym samym pochopnych wyborów, które nie do końca będą Ci służyć.
 • Mówimy od czego zacząć przygotowania do ślubu i wesela,  byś od samego początku działa skutecznie i z korzyścią dla siebie i swojego czasu.
 • Mówimy o tym, czego unikać, na jakie blędy uważać, by dzień Twojego ślubu nie był nimi zakłócony.
 • Prowadzimy Cię przez wymagajacy proces wyboru podwykonawców, tak byś wybrała najlepszych usługodawców dla siebie, którzy urzeczywistnią Twoje pragnienia.
 • Regularnie powstają nowe artykuły pod dyktando Waszych potrzeb, byś otrzymywała wyłącznie to, co jest dla Ciebie wartościowe i ważne.
 • Nagrywamy video, by to co chcemy Ci przekazać bylo dla Ciebie naprawdę przystępne.
 • Tworzymy darmowe materiały i przekazujemy Ci je za pośrednictwem newslettera, tak byś mogła lepiej nas poznać i sprawdzić, czy to co robimy ma dla Ciebie wartość.

PROWADZIMY KANAŁ NA YOUTUBE

 • Mówimy o trendach, polecanych dobrych praktykach. Dzięki temu jesteś na bieżąco, wiesz jakie masz możliwości, wiesz jak wystylizować przyjęcie oraz siebie. WIesz jak zapewnić gościom komfort. Twój ślub będzie gościł, w ich pełnych zachwytu, rozmowach przez długi czas
 • Mowimy o gafach, wpadkach, byś mogła ich uniknąć.
 • Dajemy Ci dobre rady, byś mogła korzystać ze sprawdzonych przez inne Panny Młode rozwiązań.

PROWADZIMY NASZ FANPAGE ORAZ KANAŁ NA INSTAGRAMIE

Prężnie działamy na naszych kontach na facebook’u i instagramie.

Każdego dnia dzielimy się z Tobą wiedzą, wartością, wsparciem i inspiracją.

INSTAGRAM to kopalnia inspiracji dla stylizacji Panny Młodej jak również przyjecia weselnego.

Facebook to dodatkowo merytoryczne wpisy, które pomagają Ci w konkretnym obszarze przygotowań do dnia ślubu i przyjęcia weselnego.

Prowadzimy również transmisje live, byście mogły poznać nas lepiej.

Każdego dnia jesteśmy dla Was, czekamy na Wasze reakcje, komentarze, by jeszcze lepiej móc Wam służyć.

Przede wszystkim stawiamy na regularność, więc każdego dnia możesz spodziewać się wiadomości od nas.

OFERUJEMY PRODUKTY I USŁUGI

OFERUJEMY PRODUKTY I USŁUGI – to nasz sposób, by wesprzeć Was indywidualnie i popracować nad Waszym DNIEM ŚLUBU I WESELA.

Chcemy być dla Ciebie dostępne i przystępne. Tak by każda Para Młoda mogła uzyskać nasze wsparcie.

Dlatego proponujemy Ci na przykład nasze ebooki, których cena jest bardzo przystępna. Dostępne są w kilku pakietach, w różnych konfiguracjach połączone z konsultacjami online, tak byś mogła skorzystać maksymalnie.

Oferujemy usługi takie jak konsultacje online, również dostępne w pakietach (dzięki czemu, cena może być niższa). Możesz wybrać najlepszą dla siebe opcję. Chcemy być elastyczne i nie narzucać jednego rozwiązania. Masz wybór.

Oferujemy koordynację ślubu i przyjęcia weselnego jeśli marzysz o takim scenariuszu:

Wstajesz rano z radością, zjadając wspólnie z przyszłym mężem lekkie, a zarazem pożywne śniadanie.

Jakbyś się czuła, gdybyś mogła ze spokojem oddać się przyjemnym przygotowaniom…makijaż, fryzura…?

Celebrujesz każdą chwię.

Jak byś się czuła wiedząc, że masz pomoc kompetentnej osoby, która zadba o twoich gości, pomoże im i podwykonawcom w razie pytań i  próśb?

Wyobraź sobie ukojenie, które odczuwasz, gdy wiesz, że jest osoba, ktora ma plan B i zareaguje w przypadku katastrofy i wpadki.

Wyobraź sobie, że masz dokładny plan, scenariusz nad którego przebiegiem czuwa zaufana osoba.

W naszej ofercie znajdziesz także propozycję stworzenia indywidualnie przygotowanego scenariusza dnia ślubu i przyjęcia weselngo.

Absolutnie niezbędne narzędzie jeśli nie chcesz, by w tym szczególnym dniu panował chaos.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO? - NASZA HISTORIA

36002713_1566666250122086_8217135618300313600_n

Miałyśmy wtedy 23 lata, mieszkałyśmy wspólnie w wynajmowanym mieszkaniu w Łodzi. Nasze życie nie było poukładane, można powiedzieć, że nie za bardzo miałyśmy na życie plan.

Wiedziałyśmy od dłuższego czasu, że nie będziemy pracować w zawodzie (jesteśmy pedagogami resocjalizacyjnymi). Doszłyśmy już do tego, że w naszym życiu musimy czuć SPEŁNIENIE.

Wiedziałyśmy, że chcemy wykorzystać życie na maxa, ale nie miałyśmy pomysłu na alternatywę. Co zamiast pracy pedagoga?

Ania : 4 lata temu przeszukiwałam internet, by znaleźć na siebie pomysł. Bardzo się w to zaangażowałam. Odczułam na własnej skórze jak to jest naprawdę nie lubić swojego zajęcia i w wieku ok. 23 lat wiedziałam, że ja moją pracę muszę KOCHAĆ. Chcę czuć, że moja praca ma wartość dla innych i że w jakiś sposób ułatwiam innym życie, spełniam marzenia lub rozwiązuję ich problemy. Chciałam oprzeć się na pasji i mocnych stronach. Przeczesałam internet w poszukiwaniu pracy marzeń. Codziennie, kiedy wracałam z pracy, w której zaczynałam się dusić, myślałam: Co chciałabym robić najbardziej? Jak żyć? Co lubię robić? W czym mogę być naprawdę dobra i skuteczna, jeśli tylko się temu poświęce. Myślałam tak każdego dnia przez jakieś 2 miesiące! I pewnego dnia ZNALAZŁAM. Pewnego dnia po prostu zakomunikowałam, że zostanę WEDDING PLANNEREM. 

Ola: Szukałam dla siebie zajęcia, związanego z makijażem, ponieważ to mnie pasjonowało. Jednak co innego malować siebie, co innego czyjąś twarz. Myślałam też o pisaniu książek. Tylko o czym? Co wiem, co potrafię, o czym chcę pisać? Jaki jest mój komunikat, moja wiadomość dla świata? Bylo dla mnie za wcześnie. Tak myślałam wtedy.

Po roku wspólnego mieszkania rozstałyśmy się na rok. Każda poszła w swoją stronę, wciąż szukając dla siebie drogi. Każda miała wytyczyć swoją, niezależną.

Ania : Pozostałam na obranym kursie, szukałam dla siebie szkolenia. Starałam się maksymalnie dużo dowiedzieć o branży, by wiedzieć z czym będę się mierzyć przez najbliższe lata. Praktycznie od razu zaczęłam pracować w sektorze szkoleń, organizować je tak, by mieć doświadczenie w tego rodzaju pracy.

Ola: W tym czasie rozpoczęłam pracę nad organizacją swojego ślubu i wesela. Po prostu połknęłam bakcyla! Świat ślubów, był dla mnie fascynujący, długie godziny spędzałam na szukaniu rozwiązań, inspracji. Widziłam także aspekty, które z perspektywy osoby samodzielnie organizującej ślub i wesele, były niedopowiedzianie ( tą wiedzę wykorzystujemy dziś, by tworzyć treści, które Wam realnie pomagają). Powiedziałam Ani, że chcę wejść w to razem z nią. Czułam, że znalazłam to, czego szukałam. Swoją drogę.

Zaczęłyśmy od prostego postanowienia i obietnicy : DAMY Z SIEBIE WSZYSTKO.

Wiedziałyśmy, że będzie trudno, że przed nami wiele nauki i ciężkiej pracy oraz walki o Twoje zaufanie. Wiedziałyśmy też, że póki jest entuzjazm i zapał, to świat jest nasz nasz:) 

Czekało też coś jeszcze.
Wątpliwości, czy mamy prawo na pewne tematy zabierać głos, czy to co robimy komukolwiek jest potrzebne.

Zniechęcenie wywołane brakiem efektów, oraz tym jak wiele wiedzy musimy posiąść. Zmęczenie – normalny stan, który towarzyszy nam kiedy bierzemy na siebie więcej i więcej. Ale tak robią Ci, którzy mają marzenia i postanawiają o nie zawalczyć.

Świadome tego wszystkiego, pamiętając o naszej obietnicy RUSZYŁYŚMY.

Nasza drogą dopiero się zaczyna.

Jesteśmy wdzięczne za każdy krok na naszej drodze. Każdą trudną lekcję, która umacniała nas w wierze, że jesteśmy w stanie osiągnąć nasze szczyty.

Jesteśmy wdzięczne za nasze talenty, mocne strony, które są darem – mamy obowiązek za ich sprawą służyć innym. 

Jesteśmy wdzięczne, za mozliwości,ktore mamy. Za niezłomne wsparcie w nas ludzi, naszych bliskich, ale także całkiem obcych. 

Dziękujemy Tobie i każdej osobie, która zagląda tutaj i za każdą wiadomość, która przychodzi wtedy, kiedy po prostu tego pottrzebujemy.

DWA SŁOWA O NAS

ANIA: kiedy o niej myślę, jestem pełna podziwu. Ania to osoba, która wyrobiła w sobie żelazną dyscyplinę w kilku ważnych dla niej obszarach: sporcie, rozwoju osobistym, duchowym i biznesowym, czy w zdrowym odżywianiu.

Czasami kiedy na nią patrzę to raz widzę wytrawnego w zachowaniu i determinacji sportowca. Dba o siebie, dba o to by zgodnie z planem realizować swoje treningi. Na tych treningach nie odpuszcza i czasami jest naprawdę ledwo żywa. Trzyma idealną dietę, żadnych odstępstw, oszustw, czysta micha każdego dnia.

Jej posiłki są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim pełne pięknych kolorów, różnorodne i niezwykłe. Ania bardzo lubi gotować, a ja lubię kiedy Ania gotuje. 

Z drugiej strony, gdy przyglądam się, jak w amoku czyta artykuły i robi notatki, lub gdy ledwo widząc na oczy ze zmęczenia czyta książkę o marketingu, która ma chyba 800 stron to jestem z niej dumna i spokojna, bo wiem, że z takim kompanem zajdę daleko, dalej niż teraz marzę.

Ania to także bardzo sumienna i dokładna osoba, kiedy coś robi to na 100%, dlatego tak ciężko jej znieść wszelkie moje niedociągnięcia. Perfekcjonistka.

 

OLA: Jest bardzo emocjonalna, wrażliwa i serdeczna. Bardzo otwarta na drugiego człowieka. Zawsze czujna i gotowa pomóc. To chyba najbardziej w niej podziwiam. To, że ma zawsze dobre intencje, czyste serce i otwarte ramiona dla ludzi. 

Ola jest bardzo kreatywna i ma 1000 pomysłów na minutę i w powodzenie każdego z nich naprawdę wierzy. Ten entuzjazm też w niej uwielbiam. Kiedy ja łapę gorszy czas, zawsze mogę liczyć na to, że rzuci w moją stronę trochę światła. 

Szanuję w Oli pokorę i chęć uczenia się. Zna swoje rezerwy, słabsze strony i sumiennie nad nimi pracuje, za każdym razem jest lepsza. Czy to w nagrywaniu video, czy to w pisaniu i późniejszej edycji. Grafiki, które robi teraz, a które robiła jeszcze kilka miesięcy temat, to niebo a ziemia 🙂 Świetnie czuje się w temacie organizowania i planowania. Z kalendarzem nie rozstaje sie praktycznie nigdy 🙂

Tworzymy duet, który się uzupełnia. Doskonale się rozumiemy i mamy wspólny cel. Jedna uzupełnia braki tej drugiej. Wzajemnie się inspirujemy i odkrywamy ten zawód, naszą misję niemalże codziennie na nowo. Wielu rzeczy nie przewidziałyśmy na początku. Jest trudniej niż przypuszczałyśmy, ale nie wyobrażamy sobie odpuścić. Nigdy. 
Nie wolno nam odpuścić. Tobie też nie 🙂