Częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego.

To pakiet, w którym spotykamy się w połowie drogi. Najprawdopodobniej na ok 9-6 miesięcy przed Waszym ślubem i weselem. Zakładam, że część spraw masz już załatwionych 🙂 Gratulujemy, na pewno kosztowało Cię to dużo pracy i czasu. Jeśli zostało jednak jeszcze kilka spraw wartych uwagi, ale też takich na, które nie masz już czasu i może nawet chęci, ten pakiet jest właśnie dla Ciebie. Pozwól nam zająć się resztą 🙂 Oczywiście ten pakiet zakłada:

  • Spotkanie i omówienie tego co już macie zorganizowane i zaplanowane. Opowiedzcie nam o tym jaki efekt końcowy jest dla Was ważny. Co chcielibyście czuć tego dnia? Jakie emocje chcecie wywołać w sobie i w Waszych Gościach. Przedstawcie nam podwykonawców jakich już zatrudniliście. Podczas spotkania omówimy także Wasz budżet oraz możliwości finansowe jakie pozostały Wam do dyspozycji. Omówimy czego Wam brakuje i jakie wyzwania jeszcze stoją przed Wami.
  • Zabieramy się do pracy. Przygotowujemy Wam ofertę. Przedstawiamy propozycje jakie mamy dla Was.
  • Na około tydzień przed ślubem i przyjęciem ustalamy harmonogram i scenariusz dnia ślubu i wesela. Potwierdzamy przebieg tego dnia i wszystkie ustalenie ze wszystkimi podwykonawcami.
  • Koordynujemy dzień ślubu, przyjęcie weselne oraz rozliczenie końcowe z podwykonawcami. A Wy? Celebrujecie ten jedyny swoim rodzaju okres w Waszym życiu 🙂 To chyba oferta nie do odrzucenia?