Dziś SOBOTA, a więc kolejny odcinek cyklu SOBOTNI POMYSŁ NA. Tym razem temat: WYBÓR WIZAŻYSTKI NA ŚLUBNY MAKIJAŻ.

Makijaż ślubny to szalenie ważna sprawa. Wybór odpowiedniej osoby jest kluczowy.

Makijaż ślubny musi wyglądać rewelacyjnie przez cały dzień i noc. Ponadto pięknie prezentować się na zdjęciach, filmie i na żywo, w świetle dziennym i sztucznym.

Jak więc widzisz osoba, która będzie Cię malować musi wiedzieć co w trawie piszczy.

Film jest odpowiedzią na najważniejsze pytanie: na co zwrócić uwagę dokonując wyboru makijażystki?

Jeśli stoisz przed takim wyborem, a chcesz wybrać dobrze to koniecznie OBEJRZYJ to video.

 

  1. Zacznij od rekomendacji, poleceń. Popytaj wśród przyjaciółek, koleżanek o polecenie makijażystki, wizażystki. Zapytaj co szczególnie spodobało się osobie, którą pytasz w pracy polecanej ekspertki. I pamiętaj, że to co może być dla kogoś świetnie wykonaną usługą, nie musi być dla Ciebie. Zawsze flirtuj informacje przez siebie, swoją wizję, wartości i priorytety.

  2. Poszukując idealnej osoby do wykonania makijażu ślubnego, oczywiście nie omijaj sieci, internetu. Sprawdź media społecznościowe: facebook, instagram, linkdin, youtube, strona internetowa, blog. Jeśli makijażystka pracuje, ma zadowolone klientki, bogate portfolio to myślę, że warto prowadzić czynnie kanały na mediach społecznościowych i pokazywać szerzej swoją pracę. Warto wykorzystać te narzędzia do komunikacji z klientami. Sprawdź koniecznie, czy makijaże są różnorodne, nie są na jedno kopyto. Każda z nas kobiet jest inna, ma inną cerę, typ urody, budowe oka i kolor, oprawę oczu więc i makijaż powinien być różnorodny. 

  3. Kiedy wszystko już sprawdziłaś, i jesteś generalnie na TAK, to umów się na próbną wizytę i makijaż, tutaj okaże się, czy Twój wybór był faktycznie trafny. Myślę, że osoba, która jest ekspertem w swojej dziedzinie i pasjonatem zapyta Cię o pielęgnację, jakich kosmetyków używasz na co dzień, czy się malujesz i w jakim ewentualnie makijażu czujesz się najlepiej. Oczywiście warto byś, miała przygotowaną wizję i inspirację na ślubny makijaż. Na etapie rozmowy o Twojej inspiracji profesjonalistka, będzie wiedziała jak zaadaptować Twoją inspirację do Twojej twarzy.

  4. Zwróć baczną uwagę na czystość narzędzi, musza być one zdezynfekowane dla każdej klientki. 

  5. Pytaj o produkty, które są stosowane, dlaczego takie, co w nich jest wartościowego,

  6. ,Koniecznie zrób sobie zdjęcie w dziennym i sztucznym świetle. Makijaż ślubny musi pięknie wyglądać na żywo, na filmie, na zdjęciach, we wszystkich sytuacjach, które będą Twoim udziałem tego dnia i oczywiście musi być to bardzo trwały makijaż.

  7. Nie zmywaj makijażu szybko po powrocie do domu, sprawdź czy faktycznie jest trwały, czy się nie waży, nie zbiera, nie wysusza Twojej buzi.

  8. Zapytaj czym możesz utrwalić swój makijaż, czym go poprawiać w trakcie wesela, aby efekt utrzymywał się jak najdłużej,

Podobało się? Jeśli tak daj znać w komentarzu, jeśli masz jakieś pytania to również pisz o wszystkim!

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *