Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak działają nici liftingujące PDO?

Spektakularny lifting, szybkie efekty podniesienia tkanek i poprawa kondycji skóry na dłużej. Tak właśnie działają nici liftingujące PDO. Jeśli jeszcze o nich nie słyszałaś, czas nadrobić zaległości. Potrafią skutecznie odjąć lat, sprawić, że skóra będzie rozświetlona i napięta. Nie bez powodu nici cieszą się taką popularnością wśród lekarzy i pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Dowiedz się, jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu! Będziesz zachwycona!

W jakich wskazaniach najlepiej stosować nici liftingujące?

Nici przede wszystkim zostały zaprojektowane tak, aby podnosić opadające tkanki skóry twarzy i ciała. Świetnie sprawdzają się do podnoszenia brwi, opadających powiek, policzków, nadmiaru skóry w okolicy żuchwy (tzw. chomików), poprawy zwiotczałej skóry szyi. Można także je stosować w celu niwelowania zmarszczek poziomych i pionowych czoła. Wykorzystuje się je również, gdy skóra traci elastyczność na ciele. Nićmi możemy podnosić i ujędrniać piersi, niwelować zwiotczenia i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach lub nogach. Możliwości zastosowania nici liftingujących PDO jest naprawdę wiele.

Przebieg zabiegu

Najpierw odbywa się konsultacja, podczas której lekarz omawia z pacjentem, jak będzie przebiegał zabieg i jak działają nici PDO. Pacjent zostaje znieczulony, podczas zabiegu może jedynie odczuwać delikatne ukłucia. Nici znajdują się na bardzo cienkiej igle, która pomaga wprowadzić je pod skórę pacjenta. Sama procedura nie trwa długo. Wszystko uzależnione jest od liczby wykorzystanych nici i obszaru poddanemu zabiegowi. Od razu po zabiegu pacjent wraca do swoich codziennych czynności, po kilku godzinach (zazwyczaj 3-5) znikają zaczerwienienia.

Zalety nici liftingujących PDO

Zabieg ten zalecany jest osobom, które dostrzegają pojawiające się zwiotczenia skóry, brak jędrności czy elastyczności. Mogą się mu poddawać osoby, nawet w okolicy ok. 30 lat. Niewątpliwą zaletą nici liftingujących jest to, iż jest to procedura o wiele mniej inwazyjna, niż tradycyjny lifting chirurgiczny. Nici są bezpieczne, ich zastosowanie nie wymaga przechodzenia długiego okresu rekonwalescencji, jak dzieje się zawsze po liftingu operacyjnym. Poza tym tego typu zabieg jest o wiele tańszy. Nici dają plastyczne możliwości dostosowywania się do zmiany rysów twarzy. Dlaczego? Ich działanie jest czasowe, z biegiem lat wchłaniają się, więc przy następnym zabiegu lekarz może wziąć pod uwagę inne czynniki, które wpływają na stan skóry pacjenta. Do zalet takiego zabiegu możemy również zaliczyć fakt, że nici potrafią dawać naturalne efekty. Odmładzają nie tylko poprzez podniesienie tkanek, ale również stopniową poprawę kondycji skóry (dzięki pobudzeniu stymulacji produkcji nowego kolagenu).

Przeciwwskazania do zabiegu z nićmi PDO

Jest to zabieg, który w rękach doświadczonego lekarza jest niezwykle bezpieczny i skuteczny. Jak w każdej tego typu procedurze należy wziąć pod uwagę przeciwwskazania do jej wykonania. Z nici liftingujących powinny zrezygnować kobiety w ciąży i w czasie karmienia piersią, osoby borykające się z nowotworami lub ranami na obszarze zabiegowym oraz osoby posiadające problemy z krzepliwością krwi.

Dowiedz się więcej o niciach liftingujących na: https://www.preibisz.com/zabiegi/nici-liftingujace-pdo/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]