Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ile kosztuje zabieg na dolinę łez?

Dolina łez to defekt estetyczny, który postarza i sprawia, że kobieca twarz wygląda na smutną, zmęczoną. Wiele pań chce przywrócić skórze utraconą objętość i odzyskać świeży, młodzieńczy wyraz twarzy, decydując się na pomoc specjalistów medycyny estetycznej. Sprawdź, jaki preparat najlepiej sprawdza się do wypełniania problematycznych okolic pod oczami. Dowiedz się, ile kosztuje zabieg niwelowania doliny łez.

Jaki preparat najlepiej nadaje się do wypełniania doliny łez?

Skóra pod oczami jest wyjątkowo wrażliwa, cienka i podatna na wystąpienie zmarszczek. Wraz z upływem lat u wielu kobiet dochodzi do widocznych ubytków podskórnej tkanki tłuszczowej i pojawienia się tzw. doliny łez. Czym więc wypełnić obszar, w którym skóra nieestetycznie „zapada się” pod okiem? W opinii specjalistów Kliniki Novoderm w Łodzi rekomendowanym środkiem do wypełniania doliny łez jest preparat z kwasem hialuronowym. To bardzo dobrze przebadana i bezpieczna substancja, która występuje naturalnie w organizmie człowieka.

Jak wygląda wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym?

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym sprawia, że skóra nabiera objętości, jest promienna i wyraźnie odmłodzona. Pierwsze efekty są widoczne po mniej więcej miesiącu od poddania się zabiegowi. W przypadku starszych pacjentek z głęboką doliną łez konieczne może okazać się powtórzenie kuracji. Ile trwa jedna sesja zabiegowa? Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym zajmuje specjaliście od kilku do kilkudziesięciu minut. Bezpośrednio po iniekcjach w rejonie zabiegowym mogą pojawić się niewielkie krwiaki i przebarwienia skóry. Część pacjentek może odczuwać również swędzenie skóry. Są to chwilowe i niegroźne objawy, które ustępują samoistnie w ciągu kilku kolejnych dni. Wiedz, że wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym nie wymaga okresu rekonwalescencji, możesz od razu po zabiegu wrócić do domu i swoich codziennych zajęć.

Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe, przez kilka dni po sesji należy:

  • unikać ćwiczeń fizycznych,
  • zrezygnować z pływania na basenie,
  • nie wystawiać twarzy na silną ekspozycję słoneczną.

Zastanawiasz się czy wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym boli? Nie, dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego, iniekcje nie są bolesne dla pacjentki. Co ważne, nad bezpieczeństwem podczas zabiegu czuwa doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Unikaj miejsc, w których tego typu procedury wykonuje kosmetolog, czy kosmetyczka.

Jaka jest cena zabiegu wypełniania doliny łez?

Koszt jednego zabiegu na dolinę łez z użyciem kwasu hialuronowego to wydatek około 800-1000 złotych. W porównaniu do spektakularnych efektów, jakie daje ta szybka i bezbolesna kuracja, jest to bardzo przystępny zakres cenowy. Oczywiście w zależności od kliniki, koszt wypełniania doliny łez może nieco się różnić. Jakie są główne wskazania do tego zabiegu medycyny estetycznej?

Komu polecany jest zabieg wypełniania doliny łez?

Z wypełniania doliny łez powinny skorzystać panie, które mają wyraźne ubytki tkanki w okolicy oczodołu i marzą o tym, aby poprawić jakość skóry pod oczami, pozbyć się nieestetycznych cieni w tym obszarze. Dzięki serii podskórnych iniekcji preparatem z kwasem hialuronowym twarz odzyska witalny, zdrowy wygląd. Jako że z problemem doliny łez zwykle zmagają się kobiety po 35. roku życia, zabieg ten jest dedykowany przede wszystkim dla nich, ale nie tylko. Z uwagi na predyspozycje genetyczne, chroniczny stres, nałogowe palenie papierosów lub małohigieniczny tryb życia młodsze pacjentki także doświadczają tego typu niedoskonałości urody Warto więc zaufać współczesnej medycynie estetycznej, by odzyskać atrakcyjny wygląd i pewność siebie. Co ważne, wcale nie trzeba sięgać po tak radykalne rozwiązania, jak interwencja chirurgiczna, by wizualnie odjąć sobie lat!

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o wypełnianiu doliny łez preparatem z kwasem hialuronowym? Szczegółowe informacje odnośnie tej procedury znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]