Witajcie!

Dziś przedstawię Wam fryzurę ślubna, która nie nasuwa się jako pierwsza kiedy myślimy o fryzurze ślubnej. Jest coś jednak w końskim ogonie, kucyku takiego za co kocham go odkąd pamiętam. Pokaże Wam kilka odsłon tej prostej fryzury ślubnej, ale zapewniam Was, że zrobicie ogromne wrażenie na swoich gościach!

Zaczynamy! Na początek gładki kucyk nisko związany. Pokazuję Wam dwie opcje. Z przedziałkiem na boku, na środku. Jeżeli macie pociągłą twarz świetnie sprawdzi się przedziałek na boku, jeśli kwadratową wybierzcie ten po środku.

gładko1
rihanna

http://www.eska.pl,http://fabfashionfix.com

tumblr_mfuno96Xro1r1jgu9o1_500
54bc18fad0197_-_hbz-nyfw-beauty-ss2015-wes-gordon-02

www.harpersbazaar.com, lextravagance.tumblr.com

Kolejne propozycja to inteligentne i naprawdę urocze połączenie kucyka z warkoczem. Idealny do stylizacji boho, hippie czy ślubu na plaży.

kucyk3
kucyk4e
kucyk386
kucyk2

styl.fm, blackpink-inspire.blogspot.com, lavito.pl, pantofelek.pl

A teraz romantyczne i bardzo kobiece upięcie ślubne, kucyk z wypuszczonymi na twarz pasmami. Jeśli w duszy jesteś delikatną romantyczką to coś właśnie dla Ciebie. Cudownie wygląda zarówno u blondynki, a także u brunetki.

styl.fm

lavito.pl

cf91f4545194572a4d6034486979e758
f175aed431e1d10cbd00ceaae9fe8fe3

styleskinner.com

stylecaster.com

A teraz czas na wysoko związane kucyki które uwielbiam bo kojarzą mi się z moim dzieciństwem. Wysoki kucyk jest niewinny i jednocześnie zawadiacki, czyli taki jak każda kobieta;)

www.instyle.com,kobietasukcesu.pl

wizaz.pl

lovehairstyles.com

Mam nadzieję, że post okaże się dla Was przydatny. Na ślubie niekoniecznie sprawdzają się tylko koki lub fale. Myślę, że nasz poczciwy koński ogon może śmiało konkurować z innymi fryzurami.

Koniecznie w komentarzu podajcie swojego faworyta. Moim jest niski kucyk z przedziałkiem. Uwielbiam w nim każdą kobietę.

Z miłością Ola.

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *