Food bars!

wpis w: Weselne atrakcje | 1

Jedzenie, to obok muzyki jeden z najważniejszych filarów wesela. Każdy zwraca na niego uwagę. Każdy lubi zjeść smacznie i ciekawie. Każdy je też wzrokiem, więc nie lekceważ sposobu w jaki Twoje dania będą serwowane. Nie musisz mieć skomplikowanych figur na talerzach, ale danie powinno być podane estetycznie i z pomysłem. Jedzenie może być przygodą! Dlatego coraz więcej uwagi skupia się na efektownym podaniu potrawy lub zorganizowaniu całej przestrzeni dla konkretnego rodzaju przekąsek.

To świetny pomysł. Jak za chwilę zobaczysz nie musi być skomplikowany i narażający Cię na dodatkowe koszty.

Znajdziesz tu bardzo wytworne i eleganckie pomysły jak i te, od których bije sielski klimat 🙂

Pokażę Ci drink bary, candy bary, tacos bary. Czyli oddzielne stacje, stoły na konkretny rodzaj potrawy. Nie mogłam się jednak powstrzymać i jako bonus zobaczysz też kilka propozycji na po prostu świetne podanie przekąski.

Będzie pięknie, smakowicie, niebanalnie i z charakterem. Będzie też prosto tak, że śmiało możecie zastosować te rozwiązania u siebie 🙂
1.
Candy bar
Chyba najpopularniejsza forma stacji. Wydzielona przestrzeń na słodkości. Mogą znaleźć się tam wypieki, ciastka, babeczki, pyszności z czekolady (możesz pomyśleć o fontannie czekoladowej). Śmiało może znaleźć się tam również tort:)

1
2
3

 

7

 

9

 

25

2. Tacos bar
Jeśli Twoje wesele nawiązuje do kultury meksykańskiej lub np. jako motyw przewodni wybraliście podróże śmiało możesz spróbować zaskoczyć Waszych Gości meksykańskimi smakami. Tacos sprawdzą się świetnie jako przekąska. Spójrz, to są bardzo proste ale efektowne rozwiązania.

27
26
16
17

3. Stacje z pieczywem, serami, owocami czy owocami morza
To świetne i ciekawe rozwiązanie. Możesz zrobić przystanek ze świeżym pieczywem i dodatkami lub z serami i owocami. Możesz pomyśleć o ciekawym podaniu frytek i krążków cebulowych. Jeśli kochacie pizzę to śmiało! Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia:)

5
6
8
10
14
13
15
28

 

12

4. Przekąski i drink bar
Oddzielną stacją na Waszym weselu może być np. stół z popcornem, krakersami, preclami czy Waszymi ulubionymi słodkościami i kawą.

20
22
23
21

 

19

Którą opcję wybrałabyś na swoje wesele? Jestem bardzo ciekawa 🙂
ideas-para.com, www.deerpearlflowers.com, www.deerpearlflowers.com,www.brit.co, https://www.brides.com, www.brit.co, dujour.com, www.theknot.com, www.purewow.com, www.deerpearlflowers.com, www.deerpearlflowers.com, junebugweddings.com, www.brit.co,lydioutloud.com,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *