1. Jak wyglądają etapy współpracy z Wedding Plannerem? Od czego zaczyna się współpraca z Wami?
  Nie będziemy tutaj się powtarzać, dlatego od razu odsyłamy Cię do dokładnie opisanych etapów nasze współpracy. Zajrzyj tutaj.

 2. Czy muszę decydować się na kompleksową usługę czy mogę otrzymać od Was pomoc tylko w wybranych aspektach?
  Oczywiście, że możesz otrzymać od nas wsparcie jedynie w tych sprawach, które są dla Ciebie największym wyzwaniem. Możesz zdecydowań się np. jedynie na koordynację dnia ślubu lub wyłącznie typowanie lokalizacji. Całą naszą ofertę z pakietami, które ułatwią Ci wybór tego co dla Ciebie będzie najlepsze znajdziesz tutaj.
 3. Kto podpisuje umowę z podwykonawcami?
  Umowę podpisujecie Wy jako Para Młoda bezpośrednio z podwykonawcami. Oczywiście chętnie pośredniczymy chociażby w sprawnym przepływie dokumentów między Wami, ale na umowie, jako jej strony widnieje podwykonawca i Para Młoda.

 4. Czy decyzja o współpracy z Konsultantem Ślubnym nie ograniczy mojego wpływu na końcowy efekt całego przedsięwzięcia?
  Oczywiście, że NIE! W tej współpracy najistotniejsze jest to, że dzięki niej zyskujecie wręcz większą wolność poprzez duży wybór rozwiązań jakie może zaproponować Ci Wedding Planner. Ostateczna decyzja ZAWSZE NALEŻY DO PARY MŁODEJ. Nigdy nie narzucimy Ci żadnego rozwiązania, a jedynie pokażemy pełen wachlarz możliwości jakie masz, tak byście podjęli NAJLEPSZĄ dla Was decyzję. Naszym celem jest przekucie Waszych wyobrażeń, marzeń i oczekiwań w rzeczywistość, a nie zmiana Waszej wizji.To jest WASZ dzień.

 5. Zastanawiam się czy ta usługa to nie jest tylko zbędny wydatek i fanaberia?
  Ta usługa, to luksus. Przede wszystkim luksus czasu, który zyskujesz decydując się na tę współpracę. Ta usługa, to komfort, spokój i brak stresu w dniu ślubu. Ta usługa, to dostęp do sprawdzonych usługodawców, którzy są niezawodni. Ta usługa, to wsparcie 🙂 Zorganizowanie Waszego ślubu i przyjęcia weselnego, to około 200 h pracy. I ten czas albo poświęcisz na planowanie, organizację, rezerwację podwykonawców, negocjowanie cen albo spędzisz go z rodziną, przyszłym Mężem, będziesz rozwijać swoje pasje, biznes,  uprawiać sport. 200 godzin Twojego czasu piechotą nie chodzi 🙂 To bezcenny czas, który my poprzez naszą pracę możemy Ci niejako “oddać”.