Hej hej! Nie tracimy czasu, od razu przechodzimy do drugiej części inspiracji dotyczących ściany za Parą Młodą:)

Papierowe kwiaty to kolejne świetne i ekonomiczne rozwiązanie, które również możecie wykonać samodzielnie. Dostępność kolorów kwiatów papierowych jest nieograniczona, dlatego kwiaty świetnie sprawdzają się praktycznie do każdego stylu wesela złote na przykład idealnie uzupełnią styl glamour a brązowe i beżowe fajnie będą wyglądać w otoczeniu boho.

kwiaty 1d
kwiaty2_anc9

https://www.etsy.com, https://www.etsy.com

http://media-cache-ec0.pinimg.com, https://www.etsy.com, https://www.instagram.com

Lampki wszelkiego rodzaju czy to malutkie i subtelne, czy większe przypominające wręcz żarówki tworzą przepiękny klimat. Ta propozycja doskonale wygląda w połączeniu w zielonymi girlandami z liści, z delikatnymi gałązkami czy pięknymi kompozycjami kwiatów.  Takie światełka wprowadzą naprawdę wyjątkowy nastrój na Waszym przyjęciu weselnym.

lampki1e
lampki20

https://www.modwedding.com, http://www.deerpearlflowers.com`

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com

Błyszczący materiał. Zdjęcie, które Wam tutaj przedstawiam obrazuje przepięknie ten trend, w którym to króluje właśnie intensywnie mieniący się materiał, czy to użyty do ozdobienia stołów, czy tak jak w przypadku ściany za Państwem Młodym sprawdza się doskonale. W połączeniu z delikatnym kolorem i gładką tkaniną jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę wyjątkowy efekt. Ważne abyśmy pamiętali o umiarze i wyczuciu dobrego smaku. Dobrze jest gdy to jeden element skupia cała uwagę i jest najbardziej wyeksponowany. Kolor materiału świecącego może być tak naprawdę dowolny, tożsamy na przykład z kolorem przewodnim wesela, pięknie będzie wyglądał w odcieniach czerwieni, głębokiej butelkowej zieleni, fuksji czy złota bądź srebra. Na pewno takie tło za Waszymi plecami zrobi wspaniałe wrażenie

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com, http://www.mikkelpaige.com, https://www.etsy.com, https://www.etsy.com

Podałam Wam multum inspiracji 🙂 Jeżeli macie jakieś pytania, szukacie porady koniecznie odezwijcie się w komentarzu 🙂

Z miłością Ola.

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

One thought on “Dekoracja ściany za Parą Młodą cz.2”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *