Dzisiaj temat niezwykle ważny. Otóż poniżej przedstawiam Wam mnóstwo możliwości dekorowania ściany za Parą Młodą. Dlaczego ten temat jest taki ważny? Dlatego, że przez całą noc oczy wszystkich gości będą zwrócone właśnie na Was i na ścianę za Wami! Zadbajcie więc o to, aby była niezwykła.

Możecie wykonać piękną i efektowną ścianę wykonana ze wstążek z różnych materiałów, które odpowiadają kolorystyce całego przyjęcia weselnego, oczywiście koronka i juta mile widziana… Tak udekorowana ściana wygląda lekko i bardzo ciekawie, a dodatkowo koszt jej wykonania  jest naprawdę niewielki i możecie ozdobić ją samodzielnie.

wstazki
fb1290ee8a4103f5d459e769a6d89fbb

https://www.theweddingscoop.com, https://www.etsy.com

Kolejna propozycja to deski, skrzynki i drabina czy stare drzwi. To niesamowite jaki oszałamiający efekt daje połączenie drewna i żywych kwiatów, dodając jeszcze lampki osiągniesz coś pięknego.  Najlepiej sprawdzą się polne kwiaty z dużą ilością zieleni czy dodatkiem zboża. Tutaj ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Na drabinie i skrzynkach możesz poustawiać słoiki czy butelki do których włożysz pojedyncze kwiatki.  Drzwi natomiast możesz udekorować pięknymi girlandami z liści lub kwiatów. Na przyjeciu weselnym ściana za Parą Mlodą to punkt nie do pominięcia,

 

deski1
deski2
deski3f
deski4

http://www.deerpearlflowers.com, http://www.himisspuff.com, http://www.deerpearlflowers.com,
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com

 

http://rusticweddingchic.com

Rozety to bardzo ciekawy pomysł na udekorowanie ściany za Parą Młodą. Rozety nadają takiej lekkości są nieoczywiste i  bardzo ekonomiczne ponieważ są wykonane z papieru. Dają  nieograniczona gamę kolorów dzięki temu rozety idealnie sprawdzą się tak naprawdę przy okazji wielu stylów ślubnych.

    

https://www.minted.com, http://www.deerpearlflowers.com, http://www.skleporganza.pl

Girlandy to jeden z moich ulubionych sposobów dekoracji. Girlandy można wykonać z każdego koloru i niemal każdego kształtu. Girlandy mogą być wykonane z połączonych papierowych motylków, serc, kwiatów, trójkątów, generalnie cokolwiek by Ci nie wpadło do głowy może też nad tą głową zawisnąć w postaci pięknych girland 🙂

girlandy3L
girlandy2f
girlandy1

https://itweddingtime.com, https://moncheribridals.com, http://www.himisspuff.com

girlandy
girlandy6

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com, https://www.bloglovin.com

girlandyjpg
girlandyyyy3

http://www.greylikesweddings.com

Tiul upięty w odpowiedni sposób jest szalenie elegancki i wygląda obłędnie. Może być połączony z pomponami z papieru. Z lampkami czy girlandami z kwiatów. Dekoracje ślubne wykonane z niego są proste i efektowne, myślę, że przemyślany sposób jego aplikacji może wszystkich zgromadzonych gości bardzo pozytywnie zaskoczyć.

tiul3
tiul1f
tiul5

http://wedding-ceremony1117.blogspot.com, http://www.tulleandchantilly.com, http://www.himisspuff.com

http://www.one-stop-party-ideas.com, http://www.himisspuff.com

Koniecznie napiszcie w komentarzu swoją ulubioną propozycje. Śmiało pytajcie o wszystko, chętnie odpowiemy:)

Z miłością Ola.

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *