Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy istnieje coś takiego jak „najlepsza pozycja seksualna”?

Zapewne wielu z was zastanawia się, czy istnieje w ogóle najlepsza pozycja seksualna, która pasować będzie każdemu. Odpowiedź jest prosta – nie. Wszystko to zależy od indywidualnych uwarunkowań partnerów. Zaliczamy do tego między innymi budowę ciała, wielkość penisa, temperament czy kondycję fizyczną. Każdy więc musi znaleźć idealną pozycję seksualną dla siebie. Jak tego dokonać? Dowiesz się poniżej!

Najbardziej popularne pozycje na świecie

Zdecydowanie na miejscu pierwszym plasuje się tutaj pozycja na pieska. Okazuje się, że to właśnie ona jest najbardziej popularna, nawet popularniejsza niż pozycja misjonarska. Z wielu badań wynika, że ludzie wolą uprawiać seks od tyłu w pozycji na tak zwanego pieska. Dlaczego tak bardzo mężczyźni (oraz kobiety) uwielbiają tą pozycję? Pozycja ta z jednej strony pozwala na dość głęboką penetrację, natomiast możliwa jest również łatwa zmiana kąta, co pozwala na stymulację punktu G. Zapewnia ona również estetyczne doznania wzrokowe, które uwielbiają mężczyźni! Pozycja na pieska zapewnia również kontrolę tempa i głębokość penetracji.

Pozycja misjonarska znajduje się tutaj na drugim miejscu. Jest ona dość prosta w wykonaniu. Daje nie tylko możliwość całowania się, ale również pieszczenia i patrzenia na swoją twarz. Niektóre osoby podnieca również widok szczytującego partnera. Niestety bardzo często ma ona opinię pozycji nudnej. Warto jednak pamiętać, że istnieją również inne jej odmiany. Nazwy ich potrafią być naprawdę egzotyczne, wystarczy trochę wyobraźni i jesteście w stanie sami dla siebie dopasować odpowiednią tę pozycję.

Kolejną popularną pozycją będzie ta na jeźdźca. Jest to pozycja, którą również uwielbiają mężczyźni. Dlaczego? Mężczyźni lubią, jak kobieta od czasu do czasu przejmuje inicjatywę i dominuje podczas seksu. Pozycja na jeźdźca zapewnia również facetowi bardzo dobry widok na ciało partnerki. Niestety to sprawia również, że kobiety z tego powodu nie chcą uprawiać seksu w takiej pozycji. Wynika to z niskiej pewności siebie. W tej pozycji to właśnie kobieta dyktuje tempu oraz głębokość penetracji.

Z badań wynika, że Polacy najczęściej uprawiają seks na tak zwaną łyżeczkę. W tej pozycji kobieta leży na boku, a partner wchodzi w nią od tyłu. Podczas takiego stosunku mężczyzna może pieścić różne części ciała partnerki. Jest ona również bezpieczna dla kobiet w ciąży. Co więcej, jest ona dyskretna i nie powoduje żadnych gwałtownych ruchów i głośnych dźwięków. Świetnie więc sprawdzi się, jeżeli nie mieszkacie sami w domu. W urozmaiceniu sytuacji może Ci pomóc tego typu wibrator z wytryskiem: https://sexactive.pl/pl/p/Wibrator-z-wytryskiem-Mega-realistyczny/278

Stymulacja łechtaczki

Podczas wyboru swojej najlepszej pozycji seksualnej warto wziąć pod uwagę parę czynników. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że kobiety najczęściej osiągają orgazm nie tylko przez samą penetrację, ale również poprzez stymulację łechtaczki. Dlatego warto wybierać pozycje, które umożliwiają takie ruchy. Warto również pamiętać o tym, żeby nie ograniczać się tylko do jednej pozycji. Jeżeli jest ona dla nas najprzyjemniejsza to nie znaczy, że powinniśmy tylko w tej pozycji odbywać cały stosunek. Wszystko zaczyna się w naszej głowie i to od nas zależy, jak urozmaicony będzie nasz seks.

Jak więc dobrać odpowiednią pozycję seksualną? Przede wszystkim trzeba uwzględnić preferencje swoje oraz swojego kochanka. Warto wziąć pod uwagę również anatomię partnerów. Następnie powinniśmy uświadomić siebie jak rozciągnięte jest nasze ciało i w jakiej sytuacji uprawiamy seks. Jeżeli nie mieszkamy sami, warto zdecydować się na mniej gwałtowne ruchy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]