Przed nami kolejny COTYGODNIOWY RAPORT GOTOWYCH NA ŚLUB <3 Podoba Ci się ten cykl? Daj koniecznie znać! Ten pomysł powstał po to, aby ułatwić Wam bycie na bieżąco z tym co publikujemy na przestrzeni tygodnia 🙂 Jeśli nie śledzisz nas na bieżąco na facebooku czy instagramie, to ten pomysł powinien Ci się spodobać 🙂 Raz  w tygodniu, w niedzielę będziemy wrzucać tutaj podsumowanie tygodnia 🙂

Ok, zaczynamy!

1.
INSPIRACJA  W TEMACIE SUKNI ŚLUBNEJ <3

@zuhairmuradofficial

Uwielbiamy jego suknie! mają w sobie coś niezwykłego na naszym blogu jest artykuł poświęcony jego sukniom

A jako ciekawostkę zdradzimy Ci, że to on odpowiadał za kreacje @jlo na jej pierwszą światową trasę koncertową.
Przejrzyj jego propozycje i zainspiruj się <3

2. TRANSMISJA LIVE
Długo przez nas wyczekiwany moment, w zasadzie, to  było główne, najważniejsze zadanie dla nas tego tygodnia… Przytoczymy Ci post, który pojawił się  na naszych kanał na social mediach, bo nie ma sensu, żebyśmy teraz powtarzały to samo.

Kochana…
nie wiemy nawet co napisać….
Przede wszystkim przewiń około 8 minut, jeśli nie chcesz widzieć naczych potyczek

Mamy nadzieję, że wartość merytoryczna wygra z jakością tego nagrania.
Tak jak mówimy w materiale masz szansę otrzymania transkrypcji z tego live’a, wykazu dokumentów niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego oraz checklisty, która zawiera wszystkie zadania do wykonania przy przy organizacji ślubu i przyjęcia weselnego.

Jeśli chcesz otrzymać te treści, to napisz proszę wkomentarzu: tak, chcę materiały lub mam problem z…. lub wyzwaniem w procesie organizacji ślubu i przyjęcia weselnego jest dla mnie….lub czego nowego się z tej transmisji dowiedziałaś? Po napisaniu komentarza otrzymasz wszystko co wymieniłyśmy powyżej. Masz czas do soboty do 23:59

Nas dziś pokonała technologia…. 25 minut z wyprostowaną ręką, która nie mogła drgnąć… eh… duża lekcja dla nas. Jutro mądrzejsze o wnioski pędzimy do przodu

3. ATRAKCJE WESELNE!
Jedna z Was pytała o weselne atrakcje i zastanawiała się co ciekawego można zaproponować Gościom na przyjęciu weselnym.

Jasne, weselna atrakcja, to nie jest obowiązek, ale też nie jest to fanaberia.

Jeśli masz możliwość zintegrować i zachwycić Twoich bliskich, to czemu nie?

Poniżej znajdziesz 3 artykuły, w których piszemy o weselnych atrakcjach 💪

4. Materiał, który KAŻDA PANNA MŁODA powinna wziąć sobie do serca

Pamiętaj, że dzień ślubu i przyjęcia weselnego, to jedyny taki dzień, postaraj się zadbać o siebie w tym czasie i czerpać jak najwięcej radości z tego czasu.

Link do materiału:

5. SOBOTNI POMYSŁ NA… ODCINEK 6!

Jak wybrać pierwszy taniec? Przygotowywać się do niego, czy raczej postawić na spontaniczność? A jeśli się przygotowywać to jak wybrać szkołę, nauczyciela dla siebie? O tym w szóstym już odcinku ” SOBOTNI POMYSŁ NA…”. Mamy nadzieję, że skorzystasz! 

6. NIEDZIELNA REFLEKSJA

Od rana chodzi za nami taka refleksja ❤️❤️

Z jednej strony obserwujemy ludzi, którzy dużo narzekają i nie są zadowoleni z wieeelu rzeczy…

Z drugiej strony niewiele z tym robią…
Narzekanie, to….NAWYK. Przyzwyczajamy nasz umysł do szukania dziury w całym, do widzenia szklanki do połowy pustej, do zrzucania odpowiedzialności za nasze niepowodzenia na innych, tymczasem co sami robimy, aby zmienić naszą sytuację

Jeśli tylko narzekamy, to nic się nie zmieni. Tak można przejść naprawdę całe życie i wciąż mieć o wszystko pretensje, pogoda nie taka i milion innych wymówek byle tylko nie wziąć się do pracy, nie zawalczyć o siebie.

Kiedy pozwalasz, aby jakieś zewnętrzne czynniki, inni ludzie wpływali na Twój nastrój i nastawienie do życia, pogodę ducha, to oddajesz im tym samym kontrolę nad własnym życiem.
Nie masz wpływu na pewne sytuacje, ale ZAWSZE MOŻESZ WYBRAĆ SWOJĄ REAKCJĘ💪💪

Nie masz wpływu na korki – zajmij się w tym czasie czymś pozytywnym zamiast przeklinać pod nosem na cały świat. My w takich sytuacjach robimy sesję wdzięczności – od razu wraca humor kiedy wymienisz kilka rzeczy, ludzi czy swoich talentów, za które możesz być wdzięczna. Żadne korki nie są wtedy straszne ❤️

Nie masz wpływu na humory i zachowanie innych ludzi. Czasami inni wylewają na nas swoje frustracje przez co i nam “siada” nastrój. Nie musi tak być 💪 Jeśli możesz zawsze stawiaj na asertywne postawienie sprawy. Możesz porozmawiać z taką osobą i powiedzieć, że kiedy wciąż narzeka, to Twoje dobre nastawienie i radość z życia ucieka. Możesz poprosić, aby spróbowała w Twojej obecności rozmawiać częściej o bardziej pozytywnych tematach. Lub… jeśli nie widzisz innej opcji spróbuj mniej przebywać z daną osobą.
Nie pozwól na to, by ktoś psuł Ci nastrój tylko dlatego, że jest niezadowolony. Z drugiej strony Ty sama nie bądź osobą, która wciąż narzeka.

Nie masz wpływu na kolejki do kasy, pogodę, awarię w pracy, chwilowy brak prądu czy wody w mieszkaniu…i całe mnóstwo innych rzeczy.

Zaakceptuj, to czego nie możesz zmienić❤️
Zmień, to na co masz wpływ 💪
Daj sobie prawo do marzeń. Do dbania o siebie. Znajdź dla siebie czas. Rób to co jest dla CIEBIE ważne, a nie to czego oczekują od Ciebie inni. Daj sobie luksus bycia sobą. Nie musisz się dopasować do masy❤️ Możesz być inna. Mieć swój pomysł na życie, ślub i przyjęcie weselne (co by nie było, że dziś nic o tym wydarzeniu nie będzie:) Nie uprzykrzaj nikomu życia po drodze. NIE NARZEKAJ – to tak bardzo zjada energię.

Cudownej niedzieli ❤️

7. RUSTYKALNE DEKORACJE
Jedna z Was pytała o inspiracje na dekoracje w stylu rustykalnym.
Zatem pędzimy z pomocą, bo może i Ty potrzebujesz takich pomysłów

Wiemy, że wiele z Was już szuka pomysłów na stylizację ślubu i przyjęcia weselnego na przyszły sezon, więc koniecznie udostępnij ten post, tak by inne Przyszłe Panny Młode mogły się zainspirować 

Jak podoba Ci się taki format?

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *