MOTYWACJA, INSPIRACJA OD GOTOWYCH NA ŚLUB!

Brian Tracy twierdzi, że spokój ducha jest najważniejszą sprawą w naszym życiu. Jest początkiem i końcem. Spokój ducha zapewnia Ci działanie, Twoje działanie, które powoduje dobre emocje. Tracisz spokój ducha, kiedy robisz coś co przyprawia Cię o stres, nerwy, żal, poczucie winy itd. Nasz wewnętrzny kompas zawsze daje nam znać o tym, czy to co właśnie robimy zaburza nasz spokój ducha, czy chroni.

Znasz na pewno to uczucie, kiedy jesteś z siebie dumna, bo zrobisz coś dobrego, właściwego, kiedy zachowasz się jak należy. Ale znasz też pewnie to okropne uczucie, kiedy masz sobie coś za złe.
Twój spokój ducha i ustanowienie go Twoim dążeniem, sprawi, że będziesz zupełnie inaczej działać i zachowywać się.
Spokój ducha buduje nasz szacunek do siebie, a szacunek do siebie wpływa na całe nasze życia, w każdej jego sferze.

Kiedyś czytając fantastyczną książkę natknęłyśmy się na zdanie, które mówiło o tym, że aby przerwać bieg zdarzeń który nam nie służy, musimy podjąć tylko jedną dobrą, kolejną decyzję, później kolejną dobrą decyzję i tak krok po kroku, aż nasza rzeczywistość ulegnie zmianie.

STREFA CHILLOUT NA WESELU!

Wiemy, że masz wiele na głowie ❤️

Dlatego możesz na nas liczyć, że każdego dnia podsuniemy Ci wskazówkę, którą warto wdrożyć ❤️

Dziś poczęstujemy Cię strefą relaksu, czyli wedding chill zone❤️

Takie miejsce naprawdę jest potrzebne. Kilka rad do chill zone:

❤️ goście, zwłaszcza seniorzy, ale też kobiety np. w ciąży chętnie zrobią przerwę od głośnej muzyki i skorzystają ze spokojnego miejsca, by chwilę odetchnąć,
❤️ warto przygotować w strefie relaksu coś zimnego do picia,
❤️ chill zone może być oczywiście w ciepłych miesiącach na dworze, a zimą czy jesienią w środku,
❤️  zachowaj spójność w sytlizacji z całym przyjęciem weselnym,
❤️ zadbaj o oświetlenie.

Planujesz taka strefę relaksu?

Zdjęcie: indulgy.com

Inspiracje na suknię ślubną w kolorze + BONUS! SUKNIE DLA DRUHEN

Ostatnio mamy coraz więcej pracy, a tym samym dobra zaczęła wydawać się zbyt krótka. Dlatego bez wymówek staramy się coś na to poradzić💪 Padło na wcześniejsze wstawanie.

Przed nami wyzwanie, którego jeszcze w swoim życiu nie miałyśmy❤️ ale nie możemy się doczekać tego, aby się sprawdzić. Powoli dopinamy ostatnie guziki i realizację przewidujemy na koniec lutego.

Możesz spodziewać się potężnej dawki inspiracji na ślub i przyjęcie weselne💪💪 Oczywiście wszystko będziemy relacjonować, może powstanie jakiś vlog… daj znać czy byłabyś tym zainteresowana

Tymczasem…ostatnio nurkujemy w otchłaniach naszego bloga i co chwilę przypominamy sobie o materiale, który warto Ci pokazać.

Zatem, jeśli stoisz przed wyborem sukni ślubnej, ale już wiesz, że to nie będzie nic standardowego, to mamy dla Ciebie dwie alternatywy😍😍

Krótka suknia ślubna czy ta w kolorze
Ha!
Daj znać co byś wybrała

Inspiracje na krótką suknię ślubną ⤵️⤵️⤵️

TREND ŚLUBNY 2019 NATURE IN!

Natura do środka to mega trend na rok 2019♥️

Podoba Ci się;)?

Przygotowujemy się do transmisji na żywo na temat koloru przewodniego…

Bardzo fajny, ciekawy temat można go ugryźć z wielu stron…

My oczywiście mamy nadzieję że ugryziemy go tak żebyś jak najwięcej skorzystała…. ale czasami musimy się domyślać i strzelać..

Jeśli masz jakieś pytanie, coś interesuje właśnie Ciebie to pytaj🙏 jesteśmy tu dla Ciebie.

Wybrałaś kolor przewodni? Jaki? Pamiętaj, żeby stworzyć paletę, niech inne kolory wyeksponują kolor główny… wtedy efekt będzie ciekawy…. więcej o tym jutro na live😍

Zdjęcie: bellethemagazine.com

PROGRES, ROZWÓJ, BŁĘDY, WNIOSKI

Nie ma dnia, żebyśmy nie zauważyły, że coś można zrobić lepiej. Takie było nasze założenie, ciągły, nieustanny rozwój. Poprawianie, sprawdzanie, testowanie, odrzucanie, powtarzanie.

Nie załamuj się kiedy, coś po prostu Ci nie wychodzi, daj sobie prawo i do błędów, ale i do nauki. Chłoń wiedzę, książki, rozwijaj się cały czas. Poszerzanie wiedzy genialnie wpływa na poczucie własnej wartości. Im więcej wiesz, umiesz tym lepsze masz zdanie o sobie, a co za tym idzie… ośmielasz się oczekiwać od życia więcej.

Popełniłaś błąd? Spoko! Czego się dowiedziałaś? O sobie? O dziedzinie, w której coś nie wyszło? Jeśli dobrze podejdziesz do sprawy, błędy i porażki zawsze będą owocem zmian na lepsze, Twojego rozwoju i siły.

Przeżyłyśmy ogrom błędów, niby nic przyjemnego, ale zawsze wychodziłyśmy mądrzejsze z tej sytuacji. Jeśli popełniasz błąd, to znaczy tylko tyle, że coś robisz, a to już jest powód do dumy! I do większej, kiedy wyciągniesz swoje wnioski.

ZJEDZ TĘ ŻABĘ

Staramy się dobrze bawić.

Choć najmniej lubimy sesję zdjęciowe to cóż…. czasami trzeba💪 Pojęcie “żaby” poznałyśmy kilka lat temu czytając książkę Brian Tracy’ego pt. “Zjedz tę żabę”. To po prostu zadanie, które potrzebujesz zrobić, aby osiągnąć swój cel, choć nie napawa Cię to entuzjazmem. Każdy cel składa się też i z takich zadań. Organizacja ślubu i wesele też 🙂 Dla każdego żabą będzie coś innego. Po prostu to zrób.

Masz ten takie obowiązki, czy czynności które nie bardzo lubisz, ale robisz je daj znać w komentarzu ♥️

Zdjęcie @kurmat92 ♥️

ZAPIS TRANSMISJI NA ŻYWO - STYLIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Przygotowania do ślubu i wesela ruszyły pełną parą Zastanawiasz się nad kolorem, czy motywem przewodnim Czym się kierować i jak wybrać motyw/kolor dla siebie Gdzie go zaaplikowaćCzy to nie jest zbędny, dodatkowy koszt

ODPOWIEDZI ZNAJDUJĄ SIĘ W TRANSMISJI PONIŻEJ🚀 A to dopiero początek naszego cyklu na temat STYLIZACJI PRZYJĘCIA WESELNEGO

BE POSITIVE

Zawsze szukaj okazji, by dobrze się bawić.

Szukaj powodu, by się uśmiechnąć.

Nawet jeśli coś nie idzie po Twojej myśli. Nawet jeśli, to nie jest “Twój dzień”.

Uśmiech na twarzy potrafi wszystko zmienić!

Po pierwsze za Twoim uśmiechem pójdą Twoje myśli, emocje, samopoczucie i czasem…po prostu uśmiech, dobre nastawienie zrobią swoje.

Nie daj się muchom w nosie:)

Złap perspektywę.

To rada od serca na zawsze, nie tylko na czas organizacji ślubu i wesela, ale…znasz to pojęcie BRIDEZILLA? No właśnie…

Można nią być, tylko…po co?

5 (NIE) ZBĘDNYCH ŚLUBNYCH WYDATKÓW

Nowy dzień, nowe możliwości, wyzwania, obowiązki i NOWY ARTYKUŁ NA BLOGU 💪💪

5 (NIE)ZBĘDNYCH ŚLUBNYCH WYDATKÓW.

Czy organizer ślubny jest zbędny

Czy upominki dla Gości to kosztowna fanaberia

A co z Księgą Gości czy usługami animatorki

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Poniżej znajdziesz artykuł, w którym przyglądamy się tym wydatkom 💪⤵️⤵️⤵️

PYTANIE DO CIEBIE: GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WASZE WESELE?

Daj znać w komentarzu na jakie miejsce się zdecydowaliście 😍

Oznacz to miejsce, być może zainspirujesz kolejną Parę Młodą ❤️

Wiemy, że podczas organizacji ślubu i wesela w ok. 80% polegacie na poleceniach.

Miejsce przyjęcia weselnego i jego wybór, to będzie jedna z pierwszych i poważniejszych decyzji w procesie organizacji.

Wybierając miejsce wesela zwróć uwagę na:

➡️ odległość od miejsca ceremonii
➡️ wielkość obiektu – wybierz miejsce adekwatne do liczby Gości
➡️wygląd wnętrza – czy wpisuje się w klimat, który chcecie osiągnąć? Czy nie ma jakichś intensywnych i dominujących kolorów, które utrudnią Wam realizację Waszej wizji.

To co, gdzie będziecie celebrować Wasze święto?

ORGANIZER ŚLUBNY

Na rynku znajdziesz przynajmniej kilka pięknych, dedykowanych Pannom Młodym planerów, organizerów ślubnych, które mają ułatwić proces samodzielnej organizacji.

Taki planer ślubny służy do planowania, zapisywania inspiracji, przechowywania umów. Często znajdziesz w nim np. wskazówki organizacyjne.


Czy to jest zbędny wydatek?

To zależy 🙂

Dla nas ważne jest, abyś PLANOWAŁA swój czas i tym samym proces organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Czy zrobisz to w dedykowanym planerze, czy w kalendarzu Google, w kalendarzu papierowym czy jakiejś aplikacji ma dla nas absolutnie drugorzędne znaczenie.

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia takie cacuszka, to prawdopodobnie będzie to dla Ciebie świetny wybór. Po latach będziesz mogła wrócić do takiego planera i troszkę powspominać. Ale z powodzeniem jesteś w stanie zorganizować ślub i wesele bez profesjonalnego organizera.

Nie jest to jednak tak duży wydatek, by tutaj jakoś bardzo się boksować z tą decyzją. Faktem jest, że mogą przydać Ci się zawarte w nim wskazówki. Jego plusem jest też to, że prawdopodobnie będzie “prowadził” Cię przez całą organizację – niektóre planery zawierają np. strony poświęcone usadzeniu Gości weselnych.

ORGANIZER ślubny, planer ślubny, planowanie wesela

MULTIKOLOROWY MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA

Ania: Wspomniałam Ci, że kocham kulturę latynoamerykańską❤️

Od dziecka słuchałyśmy tej muzyki, oglądałyśmy telenowele, nawet zaowocowało to tym, że nieco liznęłyśmy języka hiszpańskiego.

To dla nas absolutnie ukochany klimat. Śmiejemy się czasem, że w duszy jesteśmy latynoskami.

Uwielbiamy meksykańskie jedzenie, gorące rytmy i tę radość, słońce i kolory, odwagę.

Kiedy myślimy o naszym własnym ślubie i weselu zawsze mówimy: “Ale wiesz, że u nas będzie latynosko? Będą tacos, multikolor i latynoska muzyka”.

Nie wyobrażam sobie innej wersji, bo tak jak wczoraj mówiłyśmy, motyw przewodni, ma dać mi szansę na przeniesienie się do MOJEGO WYMARZONEGO ŚWIATA.

Na naszym blogu powstał post, który jest przede wszystkim inspiracją dla nas, ale jeśli jest tu jakaś miłośniczka tego samego klimatu, to koniecznie daj o sobie znać ❤️

Ten post może jednak zainspirować każdą z Was❤️

GOTOWA NA KOLOR NA ŚLUBIE I WESELU I TOTALNA SZAJBĘ?

Link⤵️

COLOUR BLOCKing NA TWOIM PRZYJĘCIU WESELNYM

Głównie ten trend kojarzony jest z modą ale cudownie odnajduje się w stylizacjach weselnych ♥️ Głównie chodzi o łączenie ze sobą kontrastowych, jaskrawych barw.
Spójrz na koło kolorów na zdjęciu. Żeby trafić z pomysłem możesz się nim posłużyć dla ulatwienia♥️ możesz łączyć że sobą kolory, które są obok siebie lub naprzeciw siebie♥️ Stosując blokowanie kolorów możesz uzyskać bardzo interesujące rozwiązanie 💪

Podoba Ci się ten pomysł?

ruffledblog.com, meuestilodecor.com.br

DAJ SOBIE SZANSĘ!

Znasz pewnie historie multimilionerów, ludzi fantastycznych, którzy osiągnęli niesamowite rzeczy. Ogromna ich część zaczynała z dziurami w kieszeniach jak to mówi @ewachodakowska

To dziwne jak czasem trudno nam w to uwierzyć, że ktoś kto nie miał nic, ma teraz tak wiele. Wydaje nam się to jakąś bajką, fałszem.

To właśnie puste głowy i serca, w ten sposób podchodzą do sprawy.

@marcinkokoszkacom @kamilarowinska.pl napisali doskonałą książkę COACHING WART MILION, ten niesamowity gość zaczynał nie z pustymi kieszeniami, a z milionem długu! Wyobrażasz to sobie? MILION DŁUGU? “I to nie są jego jedyne problemy” A dziś? Jest multimilionerem! HA!

Nic i nikt nie jest wstanie powstrzymać Cię przed działaniem, ani długi, ani puste kieszenie, inni ludzie, nikt POZA TOBĄ.

Dawno już skończyłyśmy to biadolenie, puste i czcze gadanie. I tak, z pustymi kieszeniami zaczęłyśmy działać. Robiąc cokolwiek w kierunku naszego celu. To jest jednak najważniejsze. Tylko Twój cel, spójny z Tobą i pragnienie jego osiągnięcia może popchnąć Cię do działania. Możesz zacząć robić cokolwiek co podniesie Twoją pewność siebie w danym obszarze, zwiększy kompetencje, jakkolwiek, o milimetr popchnie Cię do przodu, za darmo, lub za niewielkie pieniądze – książki.

Podejmij tylko i aż decyzję ♥️

Powodzenia ♥️

SOBOTNI POMYSŁ NA...FOTOBUDKA W STYLU VINTAGE DIY!

SOBOTNI POMYSŁ NA...JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE NA ŚLUB I WESELE?

To nowa, odświeżona wersja SOBOTNIEGO POMYSŁU NA sprzed kilku miesięcy!

Jest dobre światło, tło…nadal będziemy nasz warsztat ulepszać, ale żyjemy w myśl zasady Joanny Ceplin (joannaceplin.pl) PROGRES, NIE PERFEKCJA. Dajemy z siebie sto procent. Dziś to 100 % jest takie jak widzisz, jutro, i każdego kolejnego dnia będzie lepsze <3

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *