Witaj w NOWYM ROKU! 

Życzymy Ci wszystkiego dobrego!

I niezwykle nam miło, że nas tu odwiedzasz i korzystasz z treści, które publikujemy <3

Dziś zapraszamy Cię na NOWOROCZNY COTYGODNIOWY RAPORT GOTOWYCH NA ŚLUB.

Nie będziemy kokietować.

Przez ostatnie dwa tygodnie (święta i sylwester) byłyśmy naprawdę odłączone od internetu. Praktycznie nie włączałyśmy komputera. Postawiłyśmy na kontakt offline 🙂 I wyszło nam to na dobre. Głowa przewietrzona, ciało wypoczęte. Zrobiłyśmy miejsce na nową energię, pomysły i zapał.

Mamy kilka postanowień, choć nie są to typowe noworoczne postanowienia. Raczej staramy się pielęgnować w sobie wspierające nas nawyki. Chcemy codziennie robić krok w stronę naszego celu. Nie od święta. Bez zrywów. Pracujemy regularnie, robimy jeden krok za drugim. I tak przez 365 dni.

Zatem życzymy Ci właśnie takiej sumienności i systematyczności na każdej płaszczyźnie życia. Przyda Ci się zarówno w kwestii dbania o zdrowie, o relacje, przyda się przy organizacji ślubu i przyjęcia weselnego oraz w rozwoju kariery.Tak naprawdę to jedyna droga, która ma sens.

Ok, wstęp za nami, przechodzimy do konkretów. Tak jak możesz wywnioskować ze wstępu nie będziemy to wybitnie obszerny raport, bo i nie publikowałyśmy zbyt dużo.

ZACZYNAMY! Ps. Na kilku zdjęciach znajdziesz grafikę z pytaniem, będzie nam bardzo miło  jeśli na nie odpowiesz:)

1.TRANSMISJA NA ŻYWO

Początek roku zaczynamy z kopyta🔥 zaproszeniem na transmisję na żywo pt. JAK WYBRAĆ PODWYKONAWCÓW?

Jeśli masz pytania zadaj je koniecznie w komentarzu.

Widzimy się już 9 stycznia o 19.30, zarezerwuj sobie 40 minut .

O czym będziemy mówić?

 co ma zawierać umowa, by była fair wobec dwóch stron i zabezpieczała ich interesy

 jaka postawa jest porządana, by obie strony w ciągu długiego czasu wspólnej pracy czuły się komfortowo

 cena, by była uczciwa dla Pary Młodej i fotografa.

Transmisja będzie przepełniona odpowiedziami na Wasze pytania i prawdziwymi historiami.

Będziesz?

2.REFLEKSJA

POZYTYWNE NASTAWIENIE…

To wielka sztuka widzieć pozytywne strony w każdej, nawet tej trudnej sytuacji, ale… to właśnie na to masz realny wpływ. Twoją prawdziwą WOLNOŚCIĄ jest wybór Twojej postawy, Twojej reakcji na to co Cię spotyka.

Możesz podjąć decyzję, że wszystko będziesz krytykować, uważać za niedostateczne, zamartwiać się tym co masz jeszcze do zrobienia, myśleć, że coś mogłaś zrobić lepiej, wypatrywać oznak, że ktoś nie potraktował Cię tak jak na to zasługujesz. 

Na szczęście, możesz też postanowić, że wyciągniesz lekcje z niepowodzeń, nie popełnisz drugi raz tego samego błędu, z uśmiechem i z dobrą intencją porozmawiasz z kimś kto źle Cię potraktował lub zwyczajnie zapomnisz o sprawie  

Wiemy, że to trudne. Bardzo. Same codziennie pracujemy nad tym, żeby spóźniający się autobus, niemiła Pani w sklepie, niewykonanie obowiązków przez współpracowników, brzydka pogoda, rozwalone buty akurat w samym środku zimy nie zmazały uśmiechu z naszej twarzy.

To są codzienne małe sytuacje, które albo mogą zepsuć nam dzień i spowodować, że dla naszych najbliższych zabraknie już dobrego słowa, bo irytacja weźmie górę albo skorzystamy z mojej, tak naprawdę JEDYNEJ WOLNOŚCI WYBORU, i zatrzymamy na twarzy uśmiech, a w głowie dobre, zdrowy myśli.

Od pewnego czasu, od dziesiątek przeczytanych książek na temat świadomego budowania życia i relacji zawsze staramy się wybrać pozytywne myślenie, pozytywne podejście do życia, POGODĘ DUCHA. Nie zaprzątaj swojej głowy bzdurami, malkontenctwem, hejtem, wścibstwem, obrzydliwymi plotami, szukaniem dziury w całym, narzekaniem. 

My uśmiechamy się codziennie – tak wybrałyśmy. A Ty?

3. CZTERY TRENDY ŚLUBNE NA ROK 2019

Dzisiaj dwa słowa o trendach ślubnych na nadchodzący rok.

Lada chwila pojawi się materiał na blogu, w którym omówimy więcej trendów i zrobimy to szczegółowiej.

A teraz w ramach porannej inspiracji kilka z TRENDÓW NA 2019 rok!

1. DIY FOOD STATION – czyli wszelkiego rodzaju candy bary, stacje z chlebem, dżemami, wiejski stół. Te wszystkie opcje będą coraz częściej robione samodzielnie przez Pary Młode.

2. MAŁE PORCJE/MAŁE TALERZE – w tym roku posiłki będą podawane w mniejszych porcjach. Pary Młode postawią raczej na to, by Goście mogli spróbować wielu ciekawych mniejszych potraw, przekąsek, aniżeli jeść ogromne porcje.

3.PRZYJĘCIA UNPLUGGED – mają za zadanie przede wszystkim integrować Gości i dać wszystkim uczestnikom przyjęcia możliwość realnego celebrowania tego czasu.

4. DRONY – wkradną się do ofert usługodawców na dobre. I wspaniale, ponieważ pespektywa, którą osiągają drony jest niezwykła i wspaniale wpisuje się w klimat tego WIELKIEGO DNIA.

Jak podobają Ci się trendy na najbliższych rokCo przemówiło do Ciebie szczególnie 

Pamiętaj, że nie musisz podążać za trendami w ciemno, a jedynie inspirować się nimi. Wybierz sobie to co podoba Ci się najbardziej i wprowadź na Waszym ślubie i przyjęciu weselnym.

4. PAMIĘTASZ O SWOIM ODPOCZYNKU?

Twoja fizyczna i psychiczna kondycja jest bardzo ważna w dniu ślubu i na kilka dni przed. W całym Twoim życiu jest to ważne. 

Twoim OBOWIĄZKIEM jest o siebie dbać, troszczyć się i dobrze traktować . Nikt inny nie zobi tego za Ciebie.

Zasługujesz na to.

Teraz tak… jak lubisz odpoczywać 

 Co Cię relaksuje 

 Jaka czynność resetuje Twoją głowę 

 

Zwroć proszę uwagę na JAKOŚĆ odpoczynku.

W jaki sposób my odpoczywamy

Dzięki pracy z #DziennikiemCoachingowym doskonale wiemy co naprawdę nas odpręża. Poniżej kilka naszych sposobów.

 

➡️ TRENING –  niezastąpiony sposób na STRES i pozbycie się negatywnych emocji. W pakiecie ze świetnym samopoczuciem –  ZDROWE I PIĘKNE CIAŁO.


➡️ KSIĄŻKA – odżywia naszą duszę, wspomaga rozwój. Pozwala złapać perspektywę i zobaczyć coś więcej niż czubek naszych własnych nosków. 


➡️ SPACER – świeże powietrze to coś co doskonale nam robi. Natura, zieleń muszą nam towarzyszyć byśmy były szczęśliwe.


➡️ WSPÓLNE GOTOWANIE I JEDZENIE –  bardzo lubimy przyrządzić coś pysznego i zdrowego i zjeść BEZ POŚPIECHU.

Zastanów się co działa na Ciebie:)

5. STYL I MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Wybór stylu i motywu przewodniego przyjęcia i ślubu nie jest łatwy, ale warto to zrobić.

Być może zupełnie naturalnie podejmiecie tę decyzję, ponieważ od zawsze otaczacie się określoną paletą kolorów. Możecie to na przykład zauważyć patrząc po swoich ubraniach, albo wnętrzach. 


Może od zawsze uwielbiacie określony styl

Albo macie jasno zdefiniowaną zajawke, pasję 

Jeśli tak, to możecie to przełożyć na stylizacje lub zainspirować się tym, co towarzyszy Wam od dawna😍

A jeśli nie, to:

➡️ może aktualne trendy, kolory coś w Was wzbudzą i podsuną jakiś kierunek. Możecie więc podejrzeć co się dzieje na ślubach i jakie rozwiązania są na czasie.


➡️ gdy masz już znaleziona salę weselną i teraz zastanawiasz się nad kolorami, to przypatrz się dokładnie co sugeruje sama sala weselna. Czy z niej wynikają w naturalny sposób jakieś kolory? Wybierz wtedy na przykład taki, który pięknie wyeksponuje kolory, które są. A jeśli to bardzo delikatne kolory, to możesz postawić na coś co pobudzi i ożywi to miejsce.

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *