Od jakiegoś już czasu w naszych komunikatach dość mocno przewija się hasło ŚMIAŁE I WSPÓŁCZESNE ŚLUBNO-WESELNE ROZWIĄZANIA. Bardzo spodobał nam się taki właśnie sposób patrzenia na śluby i wesela w kwestii zarówno stylizacji, jak również w ogóle podejścia do tego jak można przeżyć ten magiczny czas.

Dziś więc dla Ciebie przygotowałyśmy 4 możliwości zastosowania BALONÓW ! Jeśli balony kojarzą Ci się z kiczem, to odpuść to myślenie, bo nie ma nic wspólnego ze współczesną interpretacją balonów.

Wspaniale się odnajdują zarówno w naprawdę eleganckim stylu, bo są w pięknych kolorach takich jak: złoto, srebro, czy różowe złoto. Pięknie sprawdzają się także w stylu rustykalnym, czy boho.

Tak naprawdę balony są dość uniwersalnym rozwiązaniem, więc wszystko zależy od Twojej interpretacji i odwagi w wyrażaniu siebie i wdrażaniu pomysłów.

1. WYKORZYSTANIE BALONÓW DO DEKORACJI PRZESTRZENI WEWNĄTRZ ORAZ NA ZEWNĄTRZ.

Poniższe zdjęcia wyraźnie pokazują jak uniwersalnym rozwiązaniem są balony.  Białe balony, które można ozdobić zielonymi pędami roślin, kolorowymi chwostami, czy tymi w kolorze złotym i srebrnym.  Balony mogą w niewielkiej ilości na przykład 3 sztuk ozdabiać po prostu przestrzeń, która być może nie jest zagospodarowana. Balony są także wykorzystywane do ozdobienia sufitów, jest to naprawdę imponujące rozwiązanie!

1
3
2
4

6
7

2. WYKORZYSTANIE BALONÓW DO DEKORACJI MIEJSCA PRZEZNACZONEGO DO WYKONYWANIA ZDJĘĆ.

Nie wiemy jak podoba Ci się ten pomysł, ale my zdecydowanie jesteśmy nim zauroczone. Tutaj, w tym rozwiązaniu, gdzie balony niemal grają pierwsze skrzypce, można mieć obawy, że otrzemy się o kicz. Ale jeśli zachowasz balans kolorów, zróżnicujesz balony pod względem rozmiarów, dodasz kwiaty, to… może wyjść BAJKA!

8
10
9
11

12

3. DEKORACJA SŁODKIEGO STOŁU.

Kolejny doskonały pomysł na wdrożenie balonowego trendu. Możesz łączyć ze sobą kolory i dobierać do balonów kwiatowe rozwiązania. Jak widzisz styl, który wybrałaś  (niezależnie jaki jest) nie jest specjalnym utrudnieniem, bo balony naprawdę odnajdą się w wielu stylach.

13

 

14

15

4. DLA PARY MŁODEJ DO ZDJĘĆ.

Na koniec wykorzystanie balonów z napisem na przykład: mąż, żona jest ciekawym pomysłem do urozmaicenia fotografii.

18
17
16

Oczywiście rodzajów, kolorów balonów jest bezgraniczna ilość. Nam zależało na pokazaniu Ci kilku możliwości wykorzystania balonów.

Podoba Ci się  takie rozwiązanie? Wykorzystasz je u siebie? Daj znać, czekamy w komentarzu na odpowiedzi.

 

rockmywedding bubble tulamama INSTAGRAM weddingforward poptasticbride theballoonpeople deer pearl flowers i.piming elegantwedding blovedblog recently blog etsy etsy2 weddingchicks etsy etsy

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *