Kochana dziś przygotowałyśmy dla Ciebie krótki artykuł, który zawiera w sobie kilka podpowiedzi na temat praktyk, które pozytywnie wpłyną na Wasze przyjęcie weselne.

Jest szalenie wiele aspektów, które wpływają na powodzenie przyjęcia weselnego. Dziś mówimy o tych, na które masz w 100% wpływ. Miłej lektury, daj znać oczywiście co sądzisz!

2 RODZINY PRZY JEDNYM STOLE.

Dla nas to fantastyczna opcja zwiększenia energii na przyjęciu weselnym. Oczywiście sekret tkwi w USADZENIU GOŚCI  Osoby, które się nie znają, ale mają wspólne zainteresowania, są z tego samego miasta itd. mogą nawiązać nowe znajomości. Często fascynują nas nowe osoby, energia przy stoliku jest zupełnie inna, wyrażamy ogromne zainteresowanie dla naszego rozmówcy. Nie bójcie się więc łączenia ze sobą dwóch rodzin, okazja naprawdę sprzyja dobrym humorom i otwartości. Pamiętajcie, by uwzględnić wiekowy aspekt, czy podobną energię osób, które planujecie razem usadzić.

Druga rada. Dbaj o swoich gości.

Nawet jeśli jest ich bardzo wielu, postaraj się podejść do każdego stolika chociaż na chwilę. Zapytaj gości jak się czują, jak się bawią. Zaproś ich na parkiet i potańcz z nimi. To od razu powoduje, że goście czują się docenieni i z jeszcze większą radością oddają się celebracji, tańcom. Oni są tam dla Was, więc okaż im zainteresowanie. Możesz zrobić sobie z nimi zdjęcia w fotobudce, czy na ściance i chwilę porozmawiać. Wiemy, że masz dużo na głowie tego dnia i w trakcie imprezy jesteś gwiazdą i każdy czegoś od Ciebie chce, ale pamiętaj, że zaprosiłaś przecież ludzi, których uwielbiasz, kochasz, którzy są ważni, więc poświęć im uwagę przez kilka minut.

 

e7a36f0cae89443a5471a554b382a61f

Przyłóż się.

Jasne, przygotowania do ślubu są czasochłonne i czasami naprawdę nie masz siły zaangażować się we wszystko. Ale… Twój trud zostanie zauważony i doceniony. Naprawdę. Goście widzą, że zrobiłaś kreatywną Księgę Gości, że powycinałaś malutkie elementy, żeby można je było nakleić, i naprawdę chętniej się do niej wpiszą. Mało tego, zrobią to z podobnym zaangażowaniem z jakim Ty, wykonywałaś po godzinach Księgę Gości. Dlatego, że widzą Twoje starania i odwdzięczą się tym samym. To widać, czy Ci zależy czy nie. Tak samo jest z przemyślanym kolorem przewodnim i stylem. To Ty decydujesz o każdym elemencie i możesz albo machnąć ręką, albo poświęcić swoją uwagę i zadbać o detale. Czasami wydaję nam się, że goście nie zwracają na takie rzeczy uwagi. My się z tym nie do końca zgadzamy. Uważamy, że goście widzą Twoje zaangażowanie i docenią to na przykład miłym słowem, pochwalą, powiedzą, że widać jak się napracowaliście, a przede wszystkim spędzą miło czas w pięknych okolicznościach.

010ab6511e2efa534cc5c684cbb4ce19
e3842594ab08fbb8316b3931aceee792

Wyluzuj.

Mocno pracowałaś przy organizacji ślubu i wesela w ciągu ostatnich miesięcy, Dałaś z siebie wszystko, czas celebrować! Pozwól sobie na świetny humor i zabawę. Niech uśmiech nie schodzi Ci z twarzy! Zrobiłaś ile mogłaś, więc może zejść z Ciebie napięcie. Masz wokół siebie bliskich, którzy i tak wybaczą Ci wszelkie niedociągnięcia. Więc spokojnie. NASTAŁ CZAS CELEBRACJI.

25f130ad00d81e48c5c5df2d7425cdbf

Kochana na ten moment to wszystko! Podobał Ci się artykuł?

Pozdrawiamy Cię Ola i Ania Ułańskie.

etsy ruffledblog bride theknot

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

2 thoughts on “4 cechy udanego wesela!”

  1. Najważniejsze to robić wszystko w zgodzie ze sobą 🙂 to jest dzień Pary Młodej i to ona powinna się czuć “jak u siebie”, zadowolenie gości jest według mnie drugorzędne 🙂

    1. Hej, dzięki za komentarz:) Jasne, zgadzamy się z Tobą w 100%. Nie mówimy o tym, żeby przedkładać kogokolwiek ponad Parę Młodą. Zależy nam jednak, by móc połączyć interesy obu stron 🙂 Tak, aby Para Młoda mogła w pełni celebrować, być sobą i w zgodzie ze sobą, przy jednoczesnej celebracji z gośćmi i zadbaniu o ich komfort 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *