W jakich sytuacjach przydaje się wedding planner? Co może wiedzieć, czego nie wiem ja? Zastanawiasz się czasami nad tym? Bywa, że spotykamy się z uwagami Panien Młodych, które samodzielnie organizują ślub i wesele, że wedding planner, to zbędny wydatek. Dziś przedstawimy Ci kilka błędów, przed którymi z całą pewnością uchroni Cię właśnie wedding planner. Jeśli spodoba Ci się artykuł, to zastanowimy się nad tego typu cyklem, bo pomoc jaką niesie ze sobą profesjonalny organizator wesel, to temat rzeka.

wedding planner łódź, organizator wesel łódź, konsultant ślubny .łódź,

1. Pierwszym błędem, który momentalnie przyszedł nam do głowy, to: NIEKORZYSTNA UMOWA Z PODWYKONAWCĄ. Tutaj wiele Par Młodych podchodzi do tematu po macoszemu. Wiadomo, czytanie umów, zastanawianie się nad ich poprawnością nie jest może najbardziej ekscytującym doświadczeniem, ale to jedna z ważniejszych spraw, którą będziecie załatwiać przy organizacji ślubu i wesela. Ostatnio wspierając Parę Młodą w procesie organizacji ślubu i wesela, wysłałyśmy kilkadziesiąt – około 50 – punktów, które powinna ująć umowa z salą weselną. Lista ciągnęła się i ciągnęła. Pary Młode, które nie są zawodowymi wedding plannerami nie mają po prostu świadomości o jakie sprawy warto uzupełnić umowę. Na oko wszystko wygląda w porządku. Pamiętaj jednak, że im dokładniejsza, bardziej szczegółowo spisana tym, lepiej dla Was. Jeśli menedżer, czy właściciel sali obiecuje coś ustnie, to nie powinno być to problemem, by obietnice spisać na umowie.  

Wedding planner zadba o właściwe skonstruowanie umowy, o to by zawierała wszystkie elementy niezbędne do zabezpieczenie Waszych interesów. Czego unikniesz dzięki dobrze spisanemu dokumentowi? Stresu, rozczarowań w dniu ślubu i wesela i kiedy w upalne lato nie będzie działać klimatyzacja. Unikniesz utraty pieniędzy, bo dzięki poprawnej umowie będziesz wiedzieć wszystko na temat “ukrytych kosztów”.

wedding planner łódź, organizator wesel łódź, konsultant ślubny .łódź,

2. CHAOS I NIEPEWNOŚĆ W CZASIE PRZYGOTOWAŃ. Wedding planner to człowiek żyjący pod presją czasu i okoliczności, wagi wydarzenia, które organizuje. Podstawową umiejętnością konsultanta ślubnego jest idealne, perfekcyjne zarządzanie sobą w czasie i zarządzanie projektami. Choć możesz uznać to za niegrzeczne z naszej strony, to Twój ślub w kontekście zadań z którymi się wiąże – jest projektem. A projekt trzeba szczegółowo zaplanować, opisać procesy, procedury, ulokować zadania w czasie, określić najbliższe działania, przydzielić ludzi do wykonania poszczególnych zadań. To jest PROJEKT ŚLUB. Wedding plannerzy potrafią kompleksowo zorganizować rocznie 20 i więcej ślubów i wesel. Ich praca i działania nie są przypadkowe. Działają w oparciu i harmonogram, potrafią świetnie priorytetyzować zadania. Dzięki jego pomocy jesteś w stanie zorganizować swój ślub i wesele w ciągu nawet miesiąca! To co daje Ci współpraca z konsultantem ślubnym, organizatorem wesel, to właśnie poczucie spokoju, kontroli i panowania nad wszystkim. Zadaniem wedding plannera jest możliwie w największym stopniu odzwierciedlenie Waszych planów i marzeń, a doskonała organizacja własnej pracy i kontrola harmonogramu leży u podstaw tego celu.

wedding planner łódź, organizator wesel łódź, konsultant ślubny .łódź,

3. PRZEKROCZENIE BUDŻETU. Jednym z głównych zadań wedding plannera jest trzymanie pieczy nad budżetem weselnym. Bardzo szczegółowe planowanie finansów i wydatków związanych z organizacją ślubu i wesela jest naprawdę kluczowe. Kontrolowanie opłat, dat zaliczek, czy zadatków, to zadania, których w ramach współpracy podejmuje się wedding planner. Szukanie rozwiązań, które zmieszczą się w budżecie i nie spowodują jego przekroczenia, przy jednoczesnym dbaniu o realizację wizji ślubu i wesela, to jedna z ważniejszych kompetencji wedding plannera. Organizator wesela ma świadomość, szerszy pogląd na wydatki, które wiążą się z wydaniem przyjęcia weselnego. To czego możesz być pewna zatrudniając wedding plannera profesjonalistę i pasjonata swojej pracy to, to że nie przekroczysz założonego budżetu weselnego.

 

Na dziś, na dobry początek poznałaś 3 błędy przed którymi obroni Cię wedding planner.

Daj znać co sądzisz? Czy zdawałaś sobie sprawę z tego, jak wielką wartość może wnieść w proces organizacji współpraca z wedding plannerem?

 

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z takiej usługi, to zapraszamy Cię do kontaktu, kliknij TUTAJ. Możesz wybrać dowolną formę kontaktu, jesteśmy tu dla Ciebie.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

 

Z miłością Ola i Ania Ułańskie.

 

 

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *